כדורגל מרגש: שחקני העבר של מכבי חיפה במשחק ראווה למען ילדים עם צרכים מיוחדים

שחקני העבר של מכבי חיפה במשחק ראווה (צילום: יוסף הירש)

אתמול בערב (שני, 29/03/21) נערך גמר טורניר “מונדיאליטו ישראל” באיצטדיון העירוני בנתניה, במהלך הטורניר התקיים משחק משחק ראווה וידידות שהיה גם פיקנטי מרתק ומרגש בו נטלה חלק גם קבוצת וותיקי העבר של מכבי חיפה ששיחקה נגד קבוצת וותיקי העבר של הפועל תל אביב. המשחק שודר בשידור חי בערוץ הספורט ונערך בהתאם להוראות התו הירוק.

שחקני העבר של מכבי חיפה במשחק ראווה (צילום: יוסף הירש)
שחקני העבר של מכבי חיפה במשחק ראווה (צילום: יוסף הירש)

שחקני עבר וותיקים רבים של קבוצת וותיקי העבר של מכבי חיפה הגיעו ליטול חלק במצווה נעלה זאת ולהשתתף במשחק הראווה שהכנסותיו היו קודש לטובת “כנפיים של קרמבו” שהינה תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים.

שחקני העבר של מכבי חיפה במשחק ראווה (צילום: יוסף הירש)
שחקני העבר של מכבי חיפה במשחק ראווה (צילום: יוסף הירש)

בין כל שחקני העבר ממכבי חיפה שנצפו מכדררים על כר הדשא היו: זאהי ארמלי, אברהם אבוקרט, אלירן אלקיים, גוסטבו בוקולי, אלון מזרחי, צבר דניאל, גולן דרעי, אריק בנאדו, פטריסיו סייג, עבאס סואן, מיקי בן שטרית, משה גלאם, צחי אילוז, שי דהן, אסי אברהמי, חיים מגרלשווילי, דני שושן, אמיר יפרח, גדי שטרן, אבי בן סימון, קיקו אמרה, מאור ג’אנח, יו”ר קבוצת הוותיקים הוא עודד בלוש ומנהל הקבוצה הוותיק הוא אריה ברזילי. בקבוצת וותיקי העבר של הפועל תל אביב שיחקו על כר הדשא: משה סיני, אריה אלתר, פיני בלילי, כפיר אודי, יעקב הילל, שרון מימר, ועוד רבים וטובים.

שחקני העבר של מכבי חיפה במשחק ראווה (צילום: יוסף הירש)
שחקני העבר של מכבי חיפה במשחק ראווה (צילום: יוסף הירש)

בתוך כך, יש לציין כי בשיחות שנשמעו על כר הדשא בין עודד בלוש יו”ר עמותת שחקני העבר של מכבי חיפה לבין משה סיני, אריה אלתר יו”ר שהיה יו”ר אירגון שחקני העבר בישראל, נאמר לעודד בלוש ששחקני הפועל תל אביב מקבלים מגרש אימונים בכל שבוע במתחם “וולפסון” בת”א, הופיעו עם טרנינגים וציוד חורף שסופק להם באופן מאורגן למשחק, וזאת בגלל ששחקני העבר מחובקים על ידי מועדון הכדורגל הפועל תל אביב, ורבות למענם טרח ועשה הקפטן האגדי משה סיני. בתום המשחק נשאל עודד בלוש ע”י אמיר ליברמן מאמן שחקני העבר של הפועל תל אביב לפשר הדברים ואמר: “ביקשתי משחקן העבר האגדי השגריר שלנו זאהי ארמלי שידבר עם ראשי המועדון מכבי חיפה, ארמלי ביקש מהמנכ”ל לסייע, אך לא חזרו אליו כלל. קבוצת וותיקי העבר שוקלת את צעדיה בעתיד, אנחנו מרגישים לא רצויים במועדון וחבל, קבוצת הוותיקים היא חלק ממורשת הכדורגל היפה והמפוארת רבת השנים של מועדון הכדורגל מכבי חיפה ובלי שמירה על מורשת העבר אין למועדון עתיד וחבל”.

הגיבו כאן לכתבה

5 תגובות
 1. מיקי בןשטרית אמר/ה

  חוויה נהדרת להשתתף במשחק הראווה של הותיקים של מכבי חיפה לדורותיה נגד הפועל תל אביב למען מטרה
  קודש לתנועת נוער כנפיים של קרמבו תנועה של נוער מובילת שינוי חברתי מיוחדת הייצוג היה לנו לכבוד וכן יירבו בהמשך לגבי אי התמיכה של המועדון בותיקים ובהכרתה זו זכותם של ראשי המועדון אנחנו מייצגים קהל גדול ורחב שאוהב ומעריך ורוצה לתמוך ראוי לציין שרק מכנסיים וחולצה עם פרסום של וולווvolvo קיבלנו וזה ברור למה אגב סט יישן ומשומש של צעירים !!!!! ,טרינינגים תיקים נעליים אוטובוס( בוטל ברגע האחרון ) פיזוטרפיסט דאגנו בעצמנו שלא לדבר על מיגרש אימונים שלא מאפשרים לנו להתאמן ז כ ו ת ם!!! נסיק מסקנות ויישנם אנשים וחברות ספורט שרוצות לעזור ולתמוך בעזרת השם נעשה ונצליח תודה לאריה ולעודד לפיזוטרפיסט ולשחקנים ולכל מי שנירתם לייצוג במשחק באהבה מיקי בן שטרית

 2. אבי, חיפה אמר/ה

  הצגתם לנו עשרה צילומים מהמשחק – בכולם אותו כיתוב…. הזאת היא עיתונות??

 3. מוטי אמר/ה

  והפועל תל אביב מבחינה כלכלית על הפנים.מצבה של מכבי חיפה טוב הרבה יותר וכמובן בזכותו של יעקב שחר. אצל קבוצת הותיקים של הפועל תל אביב, ההתנהלות היא כמו של מכבי חיפה. אצל מכבי חיפה, ההתנהלות לגבי הותיקים היא כמו בהפועל ארגזים.

 4. פצל׳ה אמר/ה

  עודד בלוש תזכיר לנו למה ברחת ממכבי חיפה יחד עם ירון פרסלני,

 5. יוסף אמר/ה

  מי ניצח

הגיבו כאן לכתבה