מומחי הנוירוכירוגיה מטפלים במרכז לין בחיפה • חדש בכללית

מרפאה לנוירוכירורגיה עם מיטב המומחים מבילינסון החלה לפעול במרכז רפואי לין מרפאה מרכזית לשירות כלל מבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי

מבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי יקבלו מעתה שירות מיטבי בתחום הנוירוכירורגיה במרפאה ייחודית שהחלה לפעול במרכז רפואי לין ומאוישת על ידי צוות המערך לנוירוכירורגיה בניהולו של ד”ר שגיא הר נוף מבי”ח בילינסון, גם הוא מקבוצת כללית.

ד”ר ארז אלון, מנהל מרכז רפואי לין, מסר כי במרפאה יאובחנו ויטופלו מקרים כגון גידולי מוח או בעיות בכלי הדם המוחיים, בעיות בעמוד השדרה, כגון לחץ עצבי של דיסק בין חולייתי, גידולים או שברים ועוד. המרפאה מיועדת למבוגרים בלבד ונדרשת הפניית רופא.

תיאום התור ב- 2700* מוקד כללית

רונן נודלמן (צילום: דוברות כללית)
רונן נודלמן (צילום: דוברות כללית)

רונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה:

המרפאה החדשה מרחיבה את מגוון האפשרויות הטיפוליות העומדות לרשות מבוטחינו למצבים נוירוכירוגיים מורכבים. הקשר הייחודי עם בית החולים של כללית, מהמובילים בתחום מצטרף לשיתופי הפעולה שלנו עם בתי החולים באיזור, להם מרפאות נוירוכירוגיות. מדובר בשדרוג משמעותי של השירות על ידי הבאת המומחים המובילים בארץ לצפון וללא שהמטופל ייאלץ להרחיק למרכז הארץ, כשהעיקרון המנחה שלנו הוא מניעת פערים בין מרכז לפריפריה. מתכונת זו מתאפשרת תודות לעוצמתה של כללית כקופת החולים היחידה שמשלבת רפואה קהילתית מפותחת, כולל מרכז רפואי ייחודי, דוגמת לין שבו ניתנת רפואה יועצת שלישונית בקהילה, יחד עם מערך של 14 בתי חולים משלה. בדרך זו, ניתן להפעיל מערך רפואי המבוסס על מיטב המומחים שמגיעים גם למרפאות הקהילה ומעניקים שירות רפואי ברצף טיפולי, כאשר לרשותם נגישות לתיק הרפואי של מטופל ולרופא המשפחה שלו שמכיר אותו כמכלול. מתכונת כזו קיימת מזה שנים רבות בקשר עם בתי החולים של כללית  באיזור, בעיקר כרמל ועתה אנו מרחיבים אותו לתחומים נוספים, בתחומים ייחודיים דוגמת הנוירוכירורגיה בבילינסון, שיקום בבי”ח לוינשטיין ובהמשך מתוכנן שיתוף פעולה דומה עם בית החולים לילדים שניידר, גם הוא מקבוצת כללית.
הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. זהבה אמר/ה

    כל הכבוד ושלא נזדקק….

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור בריאות בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו