“קום והתהלך בארץ” יום חווייתי • החוג למקרא אקדמית גורדון | חינם | יום א החל משעה 09:00

החוג למקרא באקדמית גורדון פותח סמסטר • 14/3/21

“קום והתהלך בארץ” – יום חווייתי העוסק בזיקה שבין התנ”ך, ארץ ישראל ואנחנו. ביום זה ישתתפו מרצים, וסטודנטים. האקדמית גורדון תארח ביום זה גם כ-150 תלמידי שכבות י’ – י”ב מבית הספר הריאלי בחיפה, סניף “בית בירם”. במרכז היום – פעילות חווייתית: טיול וירטואלי בארץ ישראל המקראית והעכשווית.

ראשת החוג, ד”ר שירלי נתן-יולזרי אומרת “כחוג למקרא במוסד מוביל להכשרת מורים רצינו להראות שאפשר לעסוק בתנ”ך בדרך מעניינת ומשחקית, שיש בה גם אלמנט תחרותי. במהלך השיטוט במבוך יתחלקו המשתתפים לקבוצות ויפתרו חידות, קצת כמו בחדר בריחה דיגיטלי. המטרה היא לאסוף כמה שיותר תשובות נכונות בדרך לנקודת הסיום”.

עוד מספרת ד”ר נתן יולזרי, שבהכנתו של מבוך התנ”ך היו שותפים סטודנטים בתוכנית ההסבה של מורי דרך להוראת המקרא. “השתתפותם של הסטודנטים מורי הדרך, הביאה לביטוי את העובדה שהארץ שלנו קשורה קשר הדוק לתנ”ך, ושניהם קשורים אל התרבות שלנו ולמורשת שלנו. ההיכרות עם הסיפורים והמקומות היא לא ענין רק של חינוך, זו הווייתנו התרבותית בארץ ישראל.

הקהל הרחב מוזמן לצפות בהרצאות של יום זה בלייב באתר הפייסבוק של האקדמית גורדון, ולהשתתף עצמאית בסיור הוירטואלי. קישור למבוך התנ”ך יפורסם במהלך היום דרך הפייסבוק.

האירוע יתקיים ביום ראשון 14/3/21 החל משעה 9:00 בעמוד הפייסבוק של אקדמית גורדון

חזית משופצת (צילום: האקדמית גורדון)
חזית משופצת (צילום: האקדמית גורדון)
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור לימודים בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו