תאונת פגע וברח • תושב חיפה, כבן 44, נהרג עת שרכב על אופניו

רוכב אופניים, תושב חיפה, נהרג הבוקר (שבת, 6/3/21), בתאונת פגע וברח בשדרות ירושלים, בין קריית מוצקין לקריית ים. הנהג הפוגע, תושב קריית ים, בן 27, נמלט ממקום התאונה והותיר את הנפגע על הכביש. הנהג הפוגע נעצר, לאחר מכן על ידי משטרת ישראל.


ממשטרת ישראל נמסר לחי פה

תאונת פגע וברח קטלנית, בין רכב פרטי לרוכב אופניים בקרית ים:

נהג הרכב הפוגע, תושב קרית ים, בן 27, נמלט ממקום התאונה וכעבור כשעה נתפס ונעצר.
במוקד 100 התקבל לפני זמן קצר דיווח בדבר תאונה בין רכב פרטי לרוכב אופניים בקרית ים.
עפ"י גורמי רפואה, מותו של רוכב האופניים, תושב חיפה בן 44, נקבע במקום. בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה.


ממד"א נמסר לחי פה:

בשעה 08:47 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על רוכב אופניים חשמליים שנפצע במהלך רכיבה בשדרות ירושלים בקרית מוצקין. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 50 עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

פראמדיק מד"א רן ברנר סיפר לחי פה:
"הפצוע שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."


מפה – שדרות ירושלים – בין מוצקין לקריית ים

2 תגובות
  1. מי מה מו... אפס פרטים אמר/ה

    שוב בצורה פחדנית של כלל אמצעי התקשורת בארץ – אין שמות, אין מגזר, אין דיווח על רקע פלילי,
    מסתירים את המידע במכוון בכל תאונה ופשיעה

  2. נהגת אמר/ה

    בישראל אסןר לאפשר לנהגי אופניים לנסוע על כביש, לא משנה אם יש או אין בו שוליים. מיליון פעם נסעתי בכבישים בהם נסעו רוכבי אופניים בזוגות זה לצד זה, לדוגמא בכביש שמוביל בין קיבוץ העוגן לכביש 4, נוסעים בזוגות, בתוך יישובי השרון, נוסעים בזוגות ואפילו בשלישיות כאילו הכביש של רוכבי האופניים, ציפצפתי או התעלמתי ואפילו ויתרתי ונסעתי לאט. פעם אחת אפילו סיכנתי את עצמי כשעברתי לצד של הנהג ממול ובקושי נכנסתי פנימה לנתיב שלי בשביל לעקוף רוכבי אופניים שלא מכבדים נהגים. את ההתעללות שרוכבי אופניים מעבירים נהגים עושים בכיף ובהתעלמות. מתגרים בנהגים בישראל. באירופה רוכבים בטור כמה שיותר רחוק מהשוליים. בישראל נהגי אופניים מפטפטים ונוסעים בזוגות אחד בשוליים והשני בתוך נתיב ותופסים נתיב. או נןסעים בכביש ללא שוליים.

לא ניתן להגיב