חיפה | תאונת דרכים • בת 50 עם חבלה בראש

הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב שדרות הנשיא בחיפה

מארגון הצלה כרמל נמסר לחי פה תאגיד החדשות: כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב הנשיא בחיפה בעקבות דיווח על הולכת רגל שנפגעה מרכב.
יחד עם פראמדיקים של מד”א, העניקו הכוננים טיפול רפואי ראשוני לאישה כבת 50 עם חבלת ראש והיא פונתה במצב בינוני לבית החולים רמב”ם בעיר.

חובשי הצלה שבח רוטנשטרייך ומרדכי וייסבלום סיפרו: “כשהגענו למקום הכווינו אותנו להולכת רגל, אישה כבת 50, הסובלת מחבלת ראש מדממת לאחר שנפגעה מרכב. בסיוע פראמדיקים של מד”א הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני הכולל קיבוע וחבישות, והיא פונתה במצב בינוני להמשך טיפול בחדר טראומה בבית החולים רמב”ם בעיר.”

ממד”א נמסר לחי פה: בשעה 19:27 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב שדרות הנשיא בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח רמב”ם אישה בת 54 במצב בינוני עם חבלת ראש

הגיבו כאן לכתבה

8 תגובות
 1. חנה מורג אמר/ה

  כביש חיפאי אדום.

 2. sarit707@gmail.com אמר/ה

  הנהגים עצמם אדומים יותר מכל כביש..
  נוהגים כמו מטורפים תוך כדי צפייה בנייד ..
  אין תרבות נהיגה !
  אדם לאדם זאב ..

 3. מיר אמר/ה

  חנה’לה, צודקת!

 4. אייל אמר/ה

  לא רואים ניידות משטרת תנועה בשום מקום בחיפה ואלו התוצאות. פשוט אין אכיפה. לא אתפלא אם מדובר בנהגים מועדים שבעבר כשהייתה משטרת תנועה נצברו להם בלי סוף נקודות. כיום כולם מקבלים באופן מופרז זכות לנהוג גם אם ביצעו עבירות רבות כי אין מספיק אכיפה.

 5. דני אמר/ה

  אכיפה.. הגזמתם אפילו לא מסמנים או מסדרים את הכבישים הכל שבור מחוק ונוסעים בטירוף
  ממש כמו בהודו

 6. שווה תחקיר עומק אמר/ה

  דוח מבקר העירייה 2019 משרד בטיחות בדרכים בעירית חיפה תוקצב ב-1.1 מליון שקל ניצל רק 500,000 כי אין מטה מסודר. הפעילות הייתה משותקת אין תוכניות עבודה כבר שנתיים. כל מי שהיה אמור לטפל בזה עזב את העירייה.
  תעשו תחקיר בנושא.
  כמות התאונות למרות סגרי הקורונה בעלייה מתמדת ב-2020 כאחוז מכלל הנסיעות יש זינוק בתאונות

 7. איציק אמר/ה

  רק במפרים (הגבהה באמצע הכביש)יורידו את מהירות הנסיעה .המקום מאוכלס והנהגים טסים…מעבר ל50 קמ”ש הפתרון הגבהות לבלימת המהירות.

 8. נסרין אמר/ה

  מסכנהה

הגיבו כאן לכתבה