תספורת, צבע ופן במחלקת הקורונה • שבירת שיגרה כיפית לצוותים ברמב”ם | צפו

תספורת וגוונים (צילום: דוברות רמב"ם)

לעשות גוונים בין מטוש לזריקה ברמב”ם

אל מתחם הסגל הרפואי של מחלקות הקורונה ברמב”ם הגיעו הבוקר (ג’ 2/3/21) שישה מעצבי שיער מבית חברת ‘וולה פרופשיונל’ ופינקו את הצוותים בתספורת, פן, צבע ועוד.

חברת ‘וולה פרופשיונל’ חברה אתמול בבוקר לאלכס קרמסקי, אח אחראי מחלקת כתר א’, ויחדיו הקימו בחדרי המנוחה של הצוותים, מתחם ייעודי אליו הגיעו כ-40 אנשי ונשות צוות העובדים במתחם הקורונה, כדי ליהנות מעיצוב שיער, פן ותספורת, על פי כללי התו הסגול.

קצת פינוק והפוגה בעבודה הקשה | צפו

הצוותים ומעצבי השיער, זכו ליהנות זה מחברתו של זה, שכן הצוותים מצד אחד עובדים שעות רבות סביב הטיפול והסיעוד במטופלי נגיף קורונה, ומן הצד השני, מעצבי השיער זכו לעבוד לאחר תקופה ממושכת במהלכה מרבית בתי העסק שלהם היו סגורים ולא התאפשר להם לעבוד. ששת מעצבי שיער, לא הפסיקו לעבוד על פני מספר שעות, במהלכן 40 נשות ואנשי צוות זכו לתספורת, וחלקן אף זכו לעיצובי שיער חדשים ונועזים שהפתיעו את חבריהם למחלקה.

תספורת וגוונים (צילום: דוברות רמב"ם)
תספורת וגוונים (צילום: דוברות רמב”ם)

סמדר בן-סהל, מנהלת קשרי לקוחות בחברת ‘וולה פרופשיונל’: “באנו לכאן לרומם את מצב הרוח של הסגל הרפואי, שאנו יודעים שהם עמלים ועובדים המון שעות וקורסים תחת הנטל, הם נותנים מעצמם לחולים וגם מעבר למה שהם יכולים לתת, כאשר לעצמם הם לא מקדישים זמן. אז אנחנו מצאנו את הזמן לתת ולהעניק להם, ולומר להם תודה על כל מה שהם עושים”.

תספורת וגוונים (צילום: דוברות רמב"ם)
תספורת וגוונים (צילום: דוברות רמב”ם)

עופר תורג’מן, אחד מששת מעצבי השיער שלקחו חלק במבצע ומנהל ההדרכה ב’וולה פרופשיונל’ הוסיף: “נרתמנו למשימה הזו כדי לתת לצוותים הרפואיים את הכיף בנשמה, כדי שהם יוכלו לטפל בחולים בצורה הכי טובה שיש”.

אלכס קרמסקי, אח אחראי מחלקת כתר א’ סיכם: “אנחנו מאד מעריכים את הפעילות הזו, הצוותים מאד נהנו, מדובר בהוקרה נפלאה לצוותים הללו, במיוחד כשבימים אלו אנו מציינים שנה לכניסת נגיף קורונה לחיינו”.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור בריאות בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו