הפנינג פורימי במתחם החיסונים של כללית חיפה • חג שמח ובריא!

פורים בכללית (צילום: דוברות כללית)

משנכנס אדר מרבים בחיסונים בכללית

צוות מתחם החיסונים של כללית במרפאת רש במרכז הכרמל, ערך הפנינג פורימי בהתאם לכללי הזהירות הנדרשים

באי אתר החיסונים שמפעילה כללית במרפאת רש במרכז הכרמל, זכו לחיסון עם גיוון: הצוות הגיע מחופש, בובה בדמות חמודי סבבה במקום וברקע – מוסיקה שהושמעה על ידי החובש עדי זק, שמאייש כרגיל עמדת חיסונים במקום וכבר חיסן מאות אנשים, אך בחיים הרגילים, ללא קורונה, הוא מארגן מסיבות ודי ג’י. הפעם בחר להופיע בהתנדבות ולשמח את חבריו המחסנים ואת המתחסנים.

שמחת המחוסנים והמחסנים | צפו

הצוות, שעובד כבר חודשים רבים עבודה מאומצת עד שעות הערב המאוחרות ובסופי שבוע, הופתע כאשר צוות המטפלים של כללית משלימה מהמכון במרכז האודיטוריום הסמוך, הגיע והעניק למחסנים טיפולי עיסוי, רפקלסולוגיה ושיאצו להקלת המתח הנפשי והגופני.

המתחסנים עצמם הצטרפו לחגיגה וציינו שהיה קל מתמיד לקבל זריקה כשהאווירה אופטימית ושמחה ויש הסחת דעת משמחת.

גלית בוטון, מנהלת הסיעוד במרפאה היועצת רש ומנהלת מתחם החיסונים שפועל במקום, שגם יזמה את הארוע המושקע, מציינת כי מסיבת הפורים נועדה לשמח את הצוות המסור והמשקיע, אך בעיקר נערכה כחלק ממגוון יוזמות שנועדו לעודד את מי שטרם התחסן, בעיקר בני הגיל הצעיר, להגיע ולהתחסן.

פורים בכללית (צילום: דוברות כללית)
פורים בכללית (צילום: דוברות כללית)

אכן, לאחר מספר ימים של רגיעה מדאיגה במספר המתחסנים, יש עתה גל מחודש של פונים לחיסון, רבים מהם תלמידי תיכון וצעירים. במקביל, נמשך מבצע הפניות היזומות של צוות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי לבני 50 ומעלה שטרם חוסנו, הבאת החולים המרותקים לביתם באמבולנסים ועידוד הורים לילדים צעירים להתחסן גם כהגנה על ילדיהם. ניכרת גם עליה במספר הנשים ההרות שמתחסנות ונראה שאנו בדרך הנכונה.

אווירת הפורים תימשך במהלך כל ימי החג ומורגשת בכל מוקדי החיסונים האחרים של כללית ברחבי המחוז, שגם הם לבשו אווירה פורימית, כשהצוותים חובשים פאות צבעוניות, חלקם הגיעו בתחפושת מלאה וגם חילקו אוזני המן לחג מתוק במיוחד.

פורים בכללית (צילום: דוברות כללית)
פורים בכללית (צילום: דוברות כללית)

הגיבו כאן לכתבה