ספורטיביות כן! אלימות בשום אופן לא!

לאחר האירועים האלימים והחמורים ביותר שהתקיימו במשחק הכדורגל של הדרבי החיפאי מיום רביעי 12.2.2021, שנערך באיצטדיון ע”ש “סמי עופר” פנה ניקולס לב מנכ״ל מנהלת הליגות בכדורגל, לשני המועדונים הפועל ומכבי חיפה וזאת על מנת לפעול להרגעת הרוחות הלוהטות בינהן ובין מחנות האוהדים שלהם.  הבוקר (יום ו 12/2:21) , הוזמנו 2 הקפטנים של קבוצת הכדורגל של הפועל ומכבי חיפה לאיצטדיון “סמי עופר”, דור מלול הקפטן של הפועל חיפה, ונטע לביא קפטן מכבי חיפה לפגישת פיוס ולצאת בקריאה משותפת לקהל האוהדים: “יריבות ספורטיבית על כר הדשא כן, אלימות בשום אופן לא ! שני המועדונים מכבי חיפה והפועל חיפה מגנים את האירועים בתום המשחק. לאלימות אין שום סיבה או צידוק. 

כולנו חיים בעיר אחת, לכולנו האחריות להרגעת הרוחות ואנו קוראים לכולם להניח את אירועי הדרבי מאחור ולהפחית את הלהבות. אנו מתנצלים בפני אוהדי הכדורגל הרבים שהיו עדים לחוויה שאינה מאפיינת את משחקי שתי הקבוצות.

צילום: קפטן מכבי והפועל חיפה: מנהלת הליגות בכדורגל

מדובר באירוע חריג שלא ישוב ! חשוב שנותיר את האמוציות, הכעס והתסכול מאחור. אנו, קבוצות הכדורגל של הפועל ומכבי חיפה נעשה את הכל להרגעת הרוחות, מיגור האלימות וליריבות ספורטיבית בלבד”. 

צילום: יוסף הירש

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. יצחק+אבואזיז אמר/ה

    יפה מאוד

  2. צדיק אמר/ה

    החאריונים בפעולה.להקיא

הגיבו כאן לכתבה