לרוץ במרוץ חיפה – מכל מקום בעולם

פול מארינא • ירוץ במרוץ חיפה -בניו נילנד (אלבום אישי)

פול מארינא לא מוותר על חצי המרתון החיפאי, אפילו כשהוא בניו זילנד • גם אתם יכולים!

לפני עשר שנים החל פול מארינא לרוץ בחצי מרתון חיפה. בשנה האחרונה הוא מתגורר בניו זילנד, אך המתכונת הדיגיטלית שהותאמה לימות הקורונה, תאפשר לו לרוץ בניו זילנד ולהרגיש בחיפה

חצי מרתון חיפה המושך אליו מדי שנה אלפי משתתפים מהארץ והעולם יתקיים השנה בין התאריכים 26-27/02/2021 (שישי-שבת), במתכונת דיגיטלית שתאפשר להשתתף במרוץ בכל מקום על פני כדור הארץ.

המשתתפים יוכלו לבחור לרוץ לבד או בקפסולות (על פי הנחיות הממשלה) בכל מסלול בו יבחרו בטבע, בעיר או בחופי הים בחיפה, בארץ או בעולם.

בין הספורטאים שכבר הודיעו על השתתפותם במרוץ נמצא גם פול מארינה (36), יליד חיפה המתגורר מזה כשנה בניו זילנד. לדבריו, את אהבתו לספורט רכש מאביו שלימד אותו שחיה בגיל צעיר.

את מסע הריצה שלו החל פול לפני כעשר שנים, לאחר שנפצע במהלך רכיבה על אופניים עבר להתאמן על מכשיר ריצה בחדר כושר ומשם הדרך למסלולים פתוחים ולמרוץ חיפה, שהתקיים באותם ימים על רכס הכרמל, הדרך הייתה קצרה.

פול מארינא • ירוץ במרוץ חיפה -בניו נילנד (אלבום אישי)
פול מארינא • ירוץ במרוץ חיפה -בניו נילנד (אלבום אישי)

מאז אותו מרוץ ראשון, לא הפסיק פול לרוץ ולהשתתף בעשרות מרוצים, ביניהם: אליפות אירופה בריצת הרים, אליפות ישראל בריצת הרים בה זכה במקום השני ומרוץ הלילה של חיפה בו זכה במקום הראשון בקבוצת בני גילו.

פול, כמו כל יתר משתתפי המרוץ בארץ ובחו"ל, נרשם לחצי מרתון חיפה באמצעות אתר המרוץ, בו ניתן לבחור באחד מבין המקצים הבאים: 21 ק"מ – חצי מרתון. 15 ק"מ. 10 ק"מ. 5 ק"מ ו – 2.5 ק"מ.

"להרגיש כמו בבית"

בפנייתו למנהל רשות הספורט בעיריית חיפה כתב: "אשמח להשתתף בחצי מרתון חיפה כאן בניו זילנד ולהרגיש כמו בבית".

ביום המרוץ יתחברו הרצים לאפליקציה, שעם הפעלתה יזוהו על פי הרישום המוקדם ותחל מדידת המרחק והזמן אותו הם עוברים במסלולים בהם יבחרו לעבור בכל מקום על פני כדור הארץ.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. מותי אמר/ה

    שכחתם רק לציין שענת קליש ביטלה את המירוץ לפני כשנתיים. בדיוק כפי שהיא ביטלה דברים חיוביים אחרים שעשו לפניה.
    אני מציע שהשנה היא תרוץ לבד.

הגיבו כאן לכתבה