האקדמית גורדון ואוניברסיטה בדובאי באיחוד כוחות פורץ דרך

ד"ר רונדה סופר ראש המחלקה הבינלאומית באקדמית גורדון (אלבום אישי)

שיתוף פעולה של האקדמית גורדון ומוסד אקדמי מאיחוד האמירויות

השבוע נערכה ועידת חקר מקוונת בהשתתפות נציגי האקדמית גורדון לחינוך, האוניברסיטה האמריקאית בדובאי ונציגי מוסדות נוספים מאירופה.

אחרי הקשרים העסקיים בקו ישראל – דובאי, בימים אלו נרקמים קשרים בתחום החינוך: 
אנשי הצוות באקדמית גורדון, לצד חברי הסגל מהאוניברסיטה האמריקאית בדובאי ביססו “ועידת חקר מקוונת” להחלפת רעיונות לצורך קידום שיטות הוראה יעילות בשתי המדינות בתקופת הקורונה. איחוד כוחות זה נחשב לפורץ דרך מצד גוף אקדמי ישראלי.

בשבוע האחרון התקיימה הוועידה הראשונה, אשר עסקה בשאלה כיצד ניתן לקדם את הלמידה באונליין ולעודד מעורבות בתהליך הלמידה. 

בין המשתתפים: פרופסור קלאודיה פרנוואלד מ- University of Education Upper Austria וד”ר אליס אלטיסימו מ- University of Hildesheim. מטעם האוניברסיטה האמריקאית בדובאי השתתפו פרופ’ סוניתא קשטרייה ופרופ’ וינוד פאנגרסיוס. 

ד”ר רונדה סופר, ד”ר ריטה חורי, ד”ר אלנה מזרחי וגב’ דוידה פולק השתתפו מטעם האקדמית גורדון לחינוך. 

המפגשים המקוונים צפויים להמשיך ולהתקיים אחת לחודש כאשר בינהם שומרים המשתתפים על קשר ומקיימים תקשורת וסיעור מוחות בפלטפורמות מקוונות. כמו כן, ישנה כוונה לקדם בעתיד גם שיתוף פעולה מחקרי, חילופי סטודנטים וביקורי סגל בין המוסדות.

ד"ר רונדה סופר ראש המחלקה הבינלאומית באקדמית גורדון (אלבום אישי)
ד”ר רונדה סופר ראש המחלקה הבינלאומית באקדמית גורדון (אלבום אישי)

ד”ר רונדה סופר ראש המחלקה הבינלאומית באקדמית גורדון:

ישנה אווירה חדשה הפותחת אפשרות לקשרים אקדמיים חדשים שלא היו אפשריים עד כה. כמוסד המכשיר מורים המלמדים את הילדים של כולנו, חובתנו להתקדם בסביבה חדשה זו כדי להוות דוגמה אישית. אני מודה על תמיכתם של נשיא המכללה פרופ’ יחזקאל טלר, סגן הנשיא ד”ר אלי וינוקור וסגן הנשיא יגאל שייניס וכמובן מודה לנשיא האוניברסיטה האמריקאית בדובאי, פרופסור דיויד שמידט ולצוותו.
פרופ’ יחזקאל טלר (צילום יח”צ)

פרופ’ יחזקאל טלר, נשיא המכללה האקדמית גורדון:

האקדמית גורדון מקיימת קשרים נרחבים ומקדמת פרויקטים משותפים עם מגוון מוסדות אקדמיים בכ- 40 מדינות ברחבי העולם במסגרת המחלקה הבינלאומית. אנו מרחיבים את שיתופי הפעולה ומקיימים מגיעים גם עם מוסדות בבחריין, במרוקו ועוד. אנו מאמינים כי האפשרות החדשה אשר נפתחה כאן לחילופי ידע, תסלול את הדרך להסכם שיתוף פעולה ייחודי אשר יתרום רבות לכל הגופים הרלוונטיים. אני מודה לנשיא האוניברסיטה האמריקאית בדובאי ולסגל המוסד.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

    כל הכבוד לכם במכללת גורדון בחיפה.יישר כוח לכם. שבוע טוב

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור לימודים בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו