חיסוני תלמידי תיכון בכללית | חוזרים לחבק את סבתא

דביר אדם בראשון להתחסן

חוזרים לחבק את סבתא בכללית החל מבצע חיסוני הקורונה לתלמידי התיכון. בין הראשונים להתייצב לחיסון היה אדם דביר תלמיד כתבה יב בתיכון אורט קרית ביאליק שהגיע להתחסן מלווה באביו.

אדם דביר סיפר לאחות ניהל חטיב שחסנה אותו כי ממש חיכה לרגע בו יוכל להתחסן.״ יש לי סבתא שגרה בקריות מוצקין ומאז הקורונה חסר לי החיבוק של סבתא. מתגעגע ומאוד רוצה להגיע לבקר אותה בלי חשש לבריאותה״

אדם מאוד רוצה לחזור ללמוד בבית הספר ומספר שהלימוד מרחוק מתסכל. הזום נתקע כל הזמן, ללא ממש ניתן ללמוד וחסר המפגש עם חברים. הוא מקווה מאד שעכשיו, כשהוא והם ישלימו את החיסון, יוכלו לחזור לסוג של שיגרה, שכל כך חסרה. רות ברוך מנהלת הסיעוד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ומרכזת מבצע חיסוני הקורונה במחוז מציינת כי ההענות מפתיעה ועל אף שהוכרז על תחילת המבצע לנוער מהערב, הגיעו ל 30 מוקדי כללית ברחבי המחוז צעירים רבים מלווים בהוריהם. כמו כן, אתמול נרשם ביקוש שיא לחיסונים ראשונים ושניים. כך למשל במוקד בזבולון בוצעו אתמול 1850 חיסונים. כמעט כפול ממוצע יומי. סהכ חוסנו במחוז עד כה 230 אלף חיסונים.

נוכח הביקוש יפתח השבוע מתחם ענק נוסף שבו תשתית לבצוע יותר מ 3000 חיסונים.

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  תלמידים יקריים, כל הכבוד לכם שקיבלתם חיסון ראשון נגד הנגיף הקורונה.כך ,נוכל בעזרתכם ובעזרת השם לחזור לשיגרה הרגילה היום יומית שלנו אליה התרגלנו ולהגיד יחד אתכם:שלום לך הנגיף הזה.וגם לא לא לשכוח לחזור לחבק את סבתא. שלכם באהבה רפי רפול – חסון,עיתונאי בכיר.

 2. ענת אמר/ה

  למי שיש סבתא מרותקת בית לא יוכלו לחבק אותה כי עדיין לא קיבלה חיסון

 3. כותרת בעיתית מאד אמר/ה

  חוזרים להדביק את סבתא..
  כללי ריחוק חברתי חלים גם על מי שקיבלו חיסונים

  החיסונים יעילים 90-95% ואין לדעת אם לא עוברות ומתפתחות מוטציות שהחיסון לא ישפיע עליהן.
  ממשיכים ללכת עם מסכות ולהישמע להוראות הסגר.
  הכותרת מטעה ועלולה לגרום תחלואה.

הגיבו כאן לכתבה