עומס במרכזי החיסונים – הציבור מתבקש שלא להגיע ללא תור | צפו בתמונות מהשטח

עומס במרכזי החיסונים נגד קורונה (צילום: יואל פרידמן)

בשעה זו (שישי, 22/1/21, 10:30) נוצר עומס במספר מרכזי חיסונים. העומס נוצר כאשר אנשים הגיעו ללא זימון (ללא תור) וכן כאשר חלק מהמוזמנים הגיעו לפני השעה אליה הוזמנו. בנוסף, אנשים נכנסו למתחמי החיסונים, הצטופפו בכניסה, לא נשמעו להנחיות המאבטחים ונוצרה צפיפות, המסכנת את הציבור (יש לזכור כי החיסון אפקטיבי רק שבוע לאחר המנה השנייה). לאור המצב, הוחלט לנצל את העובדה שהיום יום שמש ולנתב את האנשים להמתין בחוץ.

מהכללית נמסר לחי פה:

אנו שמחים על הענות להתחסן, אבל מבקשים להגיע לפי תור (בלבד) ולהגיע למתחמי החיסון סמוך למועד הזימון. רבים שהוזמנו להתחסן השבוע, לא הגיעו במועד שהוזמנו. ייתכן שהאיחור הוא בשל מזג האוויר הסוער שהיה השבוע. כך נוצר מצב שרבים הגיעו היום.

במוקד החיסונים בקניון שער הצפון יש רחבות המתנה גדולות, אך לדאבוננו הקהל מצטופף סמוך לכניסה לחדר החיסונים ולא נענה לבקשה להמתין במרחק, על אף פניות חוזרות ולמרות שיש כסאות שפוזרו בכל המתחם המרווח, לנוחיות המוזמנים. לכן, הצבנו כסאות בחוץ ונוכח חשיבות החיסון אנו עושים הכל כדי לחסן את כל מי שפנה, גם ללא תור.

בכללית מפעילים כ-30 מוקדי חיסונים, שפתוחים היום, ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי, על מנת לתת שירות לקהל מבוטחי הכללית באזור. מוצע לכל מי שמגיע, להמתין בסבלנות ולשמור מרחק. כרגע יש עומס במרכז החיסונים בקניון שער הצפון ולכן אנשים שהתור שלהם חלף יכולים להגיע למוקדי חיסון אחרים הקרובים למקום כמו: נשר, קריית ים רסקו ועוד…

כמו כן, נוכח הביקוש הרב, פותחת הכללית בשבוע הבא מתחם חיסונים ענק, במרכז הקונגרסים בחיפה, שבו יבוצעו מעל 3,000 חיסונים ביום.

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  צריך להגיע בתיאום מראש. כך אני עשיתי.שבת שלום

 2. אייל אמר/ה

  מה שקורה מהבלאגן שהכללית יצרה במוקדים שלה
  הכמיסה אנשים לחא תור
  חיסנה אנשים בניגוד להנחיות הגילאים
  במקום לסרב לחסן ללא תור, יצרה תורים שהביאו בודאות להדבקה המונית בהמתנה ארוכה בחללים סגורים.
  במדינה שומרת חוק וסדר, הפרת ההוראות הייצה גוררת מיידית זימון של מנכ”ל הקופה ומי שנתן את ההוראה, ופיטוריו על ידי שר הבריאות כולל העמדה לדין.
  בושה וחרפה לכללית ולמאוחדת על הפרת הוראות המדינה.

 3. חלם אמר/ה

  נראה לי של״רפי רפול – חסון״ יש יותר מדי זמן , חשמל ללא הפסקה והמון שעמום…..
  אין כתבה שהוא אינו מגיב עליה בשטויות שלו!

  שבת שלום

 4. לילי טל אמר/ה

  כבוד 👑
  אין על הכללית 🌺🌺🌺

הגיבו כאן לכתבה