סיור של אלופים בבית החולים התת קרקעי ברמב”ם | צפו

מחלקת קורונה התת קרקעית (צילום: דוברות רמב"ם)

שלושה אלופים בצה”ל קיימו היום (ה’ 14/1/21) סיור בבית החולים התת קרקעי ברמב”ם, המשמש כמתחם לטיפול בחולי קורונה

האלוף הרצי הלוי – מפקד פיקוד דרום, האלוף איציק תורג’מן – ראש אט”ל, והאלוף מוטי אלמוז – ראש אכ”א, השתתפו בסיור במחלקת הקורונה בבית החולים התת קרקעי ברמב”ם.

סיור אלופי צה”ל במחלקת קורונה התת קרקעית ברמב”ם | צפו

הם לוו ע”י מנהל רמב”ם ד”ר מיקי הלברטל וקצין רפואה ראשי תת אלוף אלון גלזברג.

הסיור כלל הסבר מד”ר הלברטל על עצם התיפקוד והייעוד של המתקן התת קרקעי, שבמקור נבנה כהכנה למלחמה והתקפה על העורף, ונמצא מתאים גם לטיפול בהיקף מאושפזים גדול במגפת הקורונה.

מחלקה צבאית בבית החולים האזרחי

האלופים ביקרו במחלקת “כתר צה”ל” שמאוישת ע”י רופאים צבאיים ואחיות צבאיות, ומטפלת בעשרות חולים אזרחיים. זו הפעם הראשונה מאז קום המדינה שחיל הרפואה מפעיל מחלקה בתוך בית חולים אזרחי.

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  סיור חשוב של האלופים בצה”ל ברמב”ם. על- כן, אני שב ומבקש מכם תושבי חיפה והאזור לקבל חיסון נגד נגיף הקורונה, כדי שנוכל סוף סוף לחזור לשיגרה הרגילה בעזרת השם.ככל שיותר אנשים יחוסנו זה חשוב מאוד והדבר יסייע לנו לשוב ,כאמור, לשיגרה. אני אישית קיבלתי השבוע חיסון נגד קורונה. דבר חשוב מאוד ,כי מדובר בחלבון ומחזק לנו את הגוף.זה כמו חיסוו נגד שפעת.פשוט וקל ולא תרגישו כאב.

 2. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  בסיור השתתפו פרופ מיקי הרבטל מנהל רמב”o וקצין רפואה ראשי תת אלוף אלון וראז אכ”א האלוף מוטי אלמז, אלוף פיקוד דרום האלוף הרצי הלוי וראש אט”ל האלוף איציק תורג’מן.מקסים, מעולה,נהדר מדהים.יישר כוח לכם המפקדים.

 3. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  תיקונים : רמב”ם. ראש

 4. את הכל אפשר היה למנוע עם זהירות אמר/ה

  לפי כמות הנדבקים, נגיע ל-100 נפטרים ביום בשבוע הבא.
  תודות יש לשלוח ל: 1. הטסים לדובאי ולסיישל 2. כל המבלים יחד בטיילות חגיגות חתונות 3. השר גלנט שפתח את בתי הספר בניגוד למומחים 4. הממשלה שפתחה קניונים ומסחר ללא המתנה שבועיים בין שלבים בניגוד לעצות המומחים ממשרד הבריאות 5. ארועי ההדבקה ההמונית של דגלים שחורים 6. מסיבות בבתים פרטיים כאילו הקורונה לא רואה ולא אצלנו..
  7. כל ענף הבנייה שמתירים כניסה של אלפי חולי קורונה מהשומרון להפצה מחודשת
  תודה לביבי וגנץ וכל חבורת הכלומניקים יועצי תדמית סקרים ופרסום שמקיפה אותם ומנהלת את זה כמו הצגה במקום להקשיב למומחים, תודה לשרים החרדים הפופוליסטים שחושבים שזה כבר לא נוגע אליהם כי אצלם יש “חסינות עדר” מהסיבוב הקודם והביאו למאות חרדים מונשמים ומתים בחודש האחרון.
  כולכם נהדרים ושכל הציבור בישראל ימשיך ככה. בואו נעדכן תחזיות בקצב הנוכחי של חיסון מול מוטציות שמאיצות את ההדבקה, נגיע הרבה מעבר ל-5 אלף מתים עד פסח.

הגיבו כאן לכתבה