בקריית אתא ממשיכים לשמור על התושבים מפני הקורונה

בדיקות קורונה (צילום: עיריית קריית ים)

פעילות אכיפה מניעה והסברה בנושא הקורונה בקרית אתא – נמשכת

פעילות ההסברה, האכיפה והמניעה של התפשטות הנגיף הקורונה נמשכת, במטרה לעצור את שרשרת ההדבקה ולהמשיך ולהוריד את מספר הנדבקים בעיר. 

במסגרת הפעילות, מתבצעות ישיבות היערכות יומיות ונמשך שיתוף הפעולה ההדוק של הפיקוח והשיטור העירוניים עם פיקוד העורף בהפעלת יחידות סיור הפועלות במקומות מרכזיים, בגני המשחקים ובבתי עסק בעיר. צוותי הפיקוח, השיטור והסיירות מוודאים את השמירה על ההנחיות במרחב הציבורי ומחלקים דו”חות לתושבים שאינם נשמעים לאזהרות. 

בדיקות קורונה (צילום: עיריית קריית ים)
בדיקות קורונה (צילום: עיריית קריית ים)

מתחם בדיקות קורונה נוסף – במרכז הנוער העירוני

למעלה מ- 750 מתושבי קריית אתא הגיעו להיבדק. חשיבות עריכת בדיקות היא בזיהוי מוקדם של חולים מאומתים וקטיעת שרשראות הדבקה כבר בתחילתן, בטרם נדבקים אחרים מאותם חולים. הבדיקות הינן ללא עלות, אין צורך בתיאום מראש, אין צורך בהפניה מקופת החולים ואין חובת בידוד לאחר הבדיקה. 

מעל 13,000 תושבים התחסנו במתחם החיסונים של כללית בעיר

במקביל, פועל מרכז חיסונים גדול לתושבי העיר של קופ”ח כללית, בקניון שער הצפון ובוצעו חיסונים בכל בתי האבות ומקבצי הדיור בעיר. עד כה התחסנו למעלה מ- 13,000 תושבים.

יעקב פרץ - ראש עיריית קריית אתא • מתחם חיסונים לקורונה נפתח בקניון שער הצפון (צילום: חי פה - תאגיד החדשות של חיפה והסביבה)
יעקב פרץ – ראש עיריית קריית אתא • מתחם חיסונים לקורונה נפתח בקניון שער הצפון (צילום: חי פה – תאגיד החדשות של חיפה והסביבה)

ראש העיר, יעקב פרץ:

אנו רואים את המשך העלייה במגמת התחלואה בכל הארץ ואת העלייה במספר החולים קשה. אני קורא לכם לשמור ולהקפיד על ההנחיות, להימנע מיציאות מיותרות מהבית ובמידת הצורך להקפיד על עטיית מסכה, שמירת מרחק, מניעת התקהלויות והיגיינה אישית. במהלך השבוע מתווספים מדי יום עשרות חולים מאומתים חדשים בעיר ואנו חייבים לקטוע את שרשראות ההדבקה ולהקטין את התחלואה.

קורונה – כל הכתבות

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
  1. אברהם עמר אמר/ה

    שלום וברכה לכול עם ישראל כול מה שקורה היום זה מבורה עולם היחיד ומיוחד הקדוש ברוך הוא הטוב והמטיב הווירוס זה לכפרת העוונות לקראת הגאולה ותחיית המתים ומשיח בין דוד נמצא איתנו.בשליחות בורה עולם היחיד ומיוחד היו אצלי בבית הצדיקים הקדושים התנה הקדוש רבי שמעון בר יוחאי והצדיק הקדוש רבי אברהם בעל הנס גילו לי שזה דור הגאולה ותחיית המתים ומשיח בין דוד נמצא איתנו ועוד גלויים שלא אוכל לגלות בשלב זה כן זה היה אמת ואמת לא בחלומות ולא בהזיות לא סיפורים פנים מול פנים גם אלייהו הנביא זכור לטוב באחד הפעמים שהיה ונגלה אליי גילה לי שזה דור הגאולה ותחיית המתים ומשיח בין דוד נמצא איתנו ועוד גלויים שלא אוכל לגלות בשלב זה וגם היו עוד גלויים מהשמיים ומהצדיקים הקדושים שלא אוכל לגלות בשלב זה.אני בן אדם מאוד פשוט ללא שום תואר לפני כ שנה ועוד גילו לי מהשמיים שצריך לבוא וירוס לכפרת העוונות לקראת הגאולה ותחיית המתים.חלילה לי לא אומר את האמת אני חוטה.כן תאמינו לי שזה אמת ואמת קשה להאמין בימים אלה לכול מה שכתבתי אבל זה אמת ואמת וחלילה לי לא אומר את האמת אני חוטה.על כול עם ישראל להתעורר ולחזור בתשובה שלמה ולהרים את ענהם לבורה עולם היחיד ומיוחד בתפילה ושבת שבת שבת……הכול ביידו יתברך של הקדוש ברוך הוא היחיד ומיוחד מ א עד ת כול המפתחות ביידו יתברך רפואה שלמה בהצלחה רבה לכול עם ישראל

  2. תמר אמר/ה

    אין עלייך בעולםםםם יעקב פרץ שלנווווווו

  3. אמיר אמר/ה

    גם השואה היתה לקראת בוא המשיח?

הגיבו כאן לכתבה