תאונת דרכים קטלנית | רוכב אופנוע נהרג בתאונה עצמית בדרך יפו בחיפה

רוכב אופנוע נהרג בתאונה עצמית, סביב השעה 03:00 לפנות בוקר, 6/1/21, לאחר שהתנגש בתחנת אוטובוס, בדרך יפו, בעיר התחתית בחיפה. זכוכית תחנת האוטובוס נופצה והוא נותר שרוע על הכביש. הוא פונה, תוך החייאה, לבית החולים רמב”ם בחיפה ושם הרופאים נאלצו לקבוע את מותו. משטרת ישראל חוקרת את נסיבות התאונה.


ממד”א נמסר לחי פה – חדשות חיפה:

בשעה 03:11 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל, על אופנוע שהתנגש בתחנת אוטובוס, בדרך יפו בחיפה חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח רמב”ם, צעיר כבן 20 במצב אנוש, עם פציעה רב מערכתית, תוך פעולות החייאה, שם נקבע מותו.

פאראמדיק מד”א ארי יולס וחובש בכיר במד”א עודד גולן, סיפרו:

“כשהגענו למקום ראינו שמדובר בתאונה קשה, הזכוכית של תחנת האוטובוס הייתה מנופצת ובסמוך היה אופנוע מעוך, במרחק של כ-10 מטר על שפת המדרכה, שכב צעיר כבן 20 מחוסר הכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית קשה והיה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לו טיפול רפואי, העלינו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ, ופינינו אותו בדחיפות תוך פעולות החייאה, לבית החולים, שם נקבע מותו.”

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה:

המשטרה פתחה בחקירת נסיבות תאונת דרכים קטלנית הלילה בחיפה.
במוקד 100 התקבל הערב דיווח בדבר תאונה עצמית של רוכב אופנוע בחיפה, תושב המקום בשנות ה- 20 לחייו, שאיבד שליטה והתנגש בקיר. עפ”י גורמי רפואה, הפצוע פונה למרכז הרפואי רמב״ם בחיפה תוך פעולות החייאה, בסיומן נאלצו לקבוע את מותו.
בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

הגיבו כאן לכתבה

5 תגובות
 1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  משתתף בצער רוכב הופנוע.

 2. גלךג כ אמר/ה

  מה השם של הניפטר?

 3. אורח אמר/ה

  אסון גדול ,ילד יפה עם לב טוב מת …….. כאב עד סוף החיים … לאמא הרבה כוח עד כמה שאפשר …… לב נקרע, הכרתי את הילד המקסים הזה …

 4. בדוי אמר/ה

  סטס גברילוב

 5. יצחק אמר/ה

  יהי זכרך ברוך חבר יקר

הגיבו כאן לכתבה