חיסוני קורונה בנשר • למבוטחי כללית

חיסוני קורונה בנשר (צילום: דוד חורש)

כללית הפעילה בשיתוף עם עירית נשר מתחם מרווח למתן חיסוני הקורונה

שבועיים לאחר שהחל מבצע החיסונים ובהמשך להבטחה שנתן רונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי  לרועי לוי – ראש העיר נשר, להפעיל מוקד בנשר, ברגע שהדבר יתאפשר, נפתח היום בהיכל התרבות בנשר מוקד חיסונים למבוטחי כללית.

חיסוני קורונה בהיכל התרבות בנשר

המוקד ממוקם בשטח שהקצתה העיריה בהיכל התרבות, במיקום מרכזי ונוח לגישה ועוצב בצורה ידידותית לקהל הוא יפעל מידי יום משמונה עד שמונה כולל שישי שבת ויפעלו בו 5 עמדות בו זמנית, שבהן יינתנו כ-900 חיסונים ביום. הפעלתו התאפשרה לאחר שנפתרה במשרד הבריאות הבעיה של שינוע בקבוקי החיסונים במארזים קטנים יותר ממגשים של 1000. רועי לוי אף ציין בדברי התודה כי בנוסף להתגייסות המשמעותית של כללית, חשוב לציין את הסיוע הרב שנתן שר הבריאות יולי אדלשטיין.

חיסוני קורונה בנשר (צילום: דוד חורש)
חיסוני קורונה בנשר (צילום: דוד חורש)

ראש העיר קרא לתושבים שטרם חוסנו ועומדים בקריטריונים, למהר ולתאם תור לקבלת חיסון, כי תופעת הלוואי הקשה ביותר היא הידבקות בקורונה עצמה, מה עוד שבחלוף כשבועיים מאז קיבל את החיסון הראשון כדוגמא אישית אינו חש בכל תופעת לוואי.

קביעת תור לחיסון קורונה
באפליקציה של כללית באתר כללית או בטל’ 2700*

רונן נודלמן – מנהל כללית במחוז:

התוכנית היא להפעיל 70 עמדות חיסון בפריסה מרבית, תוך הנגשה לתושבי הישובים בכל האזור. נפתחו מוקדים נוספים, זה שבנשר בקריית ים רסקו בעתלית סה”כ נכון לתחילת השבוע יש לכללית 15 מוקדי חיסון ומספרם יעלה ל-20 עד תום השבוע.
ראש העיר רועי לוי מתחסן נגד הקורונה במרכז רפואי של כללית (צילום: דוד חורש)

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
  1. האזרח הפשוט אני אמר/ה

    רק חבל שאין כל כך סדר בכניסה והתקהלות גדולה של אנשים שעומדים מול השומר כאילו היה סלקטור שבורר את האנשים שזומנו לאותה שעה

  2. זהבה אמר/ה

    רועי לוי ראש עירית נשר נראה הרבה יותר צעיר מגיל 60. האם ראשי ערים אינם צריכים לעמוד בקריטריונים??? לפחות לא לפרסם את הצילום… בקיצור אם יש קשרים לא צריך כישורים…

  3. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

    בריאות טובה לתושבי נשר. אני יודע כי רועי ,ראש העיר נשר דואק לתושבי נשר. יישר כוח וכל הכבוד לכולכם.

הגיבו כאן לכתבה