חיסוני קורונה | מתחם נוסף של כללית בבית חולים כרמל

חיסוני קורונה של כללית | מרכז רפואי כרמל (צילום: אלי דדון)

כללית פתחה את מוקד החיסונים הרביעי שלה בחיפה וה-12 ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי

מבוטחי כללית בחיפה והסביבה נהנים עתה מהיצע מגוון עוד יותר של כתובות לקבל חיסוני קורונה, לאחר שאתמול בערב החל לפעול בבית חולים כרמל, מקבוצת כללית מוקד למתן חיסונים למבוטחי כללית,  בהמשך למבצע החיסונים לעובדי בית החולים.

נפתח מתחם חיסוני קורונה נוסף של כללית בבי”ח כרמל | צפו

במעמד פתיחת המוקד ציינו ד”ר אבי גולדברג– מנהל בית החולים, ורונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, כי הפעלת המוקד הינה המשך טבעי לשיתוף הפעולה ההדוק בית בית החולים למחוז שניהם של כללית- במתכונת מרחבית שבה רבים מבכירי בית החולים הם גם רופאי כללית במרכזים הרפואיים שלה.

ד”ר אבי גולדברג מנהל המרכז הרפואי כרמל:

אחרי שחיסנו את העובדים בשבוע שעבר עברנו לשלב השני של חיסון לקוחות הכללית אנשים בני 60 ומעלה ואנשים מקבוצות סיכון. אני מרגיש גאווה גדולה להיות חלק התורמים למאמץ הלאומי כדי לעצור את הקורונה, אני בטוח שאנחנו בדרך הנכונה , אני מאוד מעודד ממה שאני רואה כאן היום במתחם החיסונים. אנחנו הולכים לעשות את מבצע החיסונים יום יום כולל שישי שבת עד שנסיים את המבצע החשוב הזה.

תחנת החיסונים נמצאת בקומה 1- בבניין המרכזי של בית החולים במתחם חדר אוכל צוות והוא פועל מידי יום מ- 15:30-22:30 ובששי ושבת משמונה עד שמונה ברציפות.

את מבצע החיסונים מובילה אהובה טל, מנהלת הסיעוד של כרמל יחד עם צוותים מיומנים הכוללים צוותי סיעוד, אדמיניסטרציה ורוקחות.

ניתן להזמין תור לחיסון באמצעות אפליקציית הכללית ובטל’ 2700*
החיסונים ניתנים לאחר תיאום תור ולמי שעומד בקריטריונים של משרד הבריאות: בני 60 ומעלה וקבוצות שהוחרגו.

אחיות כרמל מחסנות לקורונה (צילום: דוברות כרמל)
אחיות כרמל מחסנות לקורונה (צילום: דוברות כרמל)

50,000 מתחסנים בכללית במחוז

רונן נודלמן מציין כי היום יגיע מספר החיסונים שבוצעו על ידי צוותי כללית ברחבי המחוז הגדול בארץ ללמעלה מ-50 אלף, הישג גדול לתקופה כה קצרה מאז החל המבצע לפני כ-10 ימים. מידי יום פותחת כללית עוד ועוד מוקדי חיסון, במטרה להנגיש את השירות ולהגיע גם לישובים מרוחקים. רק בחיפה יש 4 מוקדים לכללית, כאשר המוקד בבית חולים כרמל מצטרף למוקד שהופעל לפני יומיים בבית חולים רמב”ם ולמוקדים שפועלים מתחילת המבצע במרכז רפואי לין ובמרפאת רש במרכז הכרמל. בימים הקרובים יפתחו מוקדים בנשר, ברכסים, בירכא, בשלומי וכן בישובים בהם פועל כרגע מתחם משותף של פיקוד העורף, כמו שפרעם ונהריה. זאת בנוסף על המוקדים שכבר פועלים במרכז רפואי זבולון, בשער הצפון, ביוקנעם, מעלות, סכנין, נהריה. סה”כ עתידה כללית במחוז לחסן למעלה מחצי מיליון איש ולהפעיל בהדרגה 70 אתרי חיסון.

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  מתחם הכרחי נוסף של קופת חולים כללית.יפה.מהלך חיוני למען בריאות הציבור. כל הכבוד אבי גולדברג,מנהל בית חולים כרמל ומר רונן נודלמן ,מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי של כללי.כל הכבוד לכם.

 2. לודמילה אמר/ה

  קצת מוזר שקופת חולים כללית פותחים עוד ועוד מרכזי חיסון והם הקופה היחידה שלא מכבדים את הוראת משרד הבריאות לחסן חולים בסיכון/כרוניים.. !?🤦🏼‍♂️
  אנו בזמן המבחן האמיתי

 3. צופיה לב אמר/ה

  אנחנו מבוגרים מעל גיל 70 קבלנו חיסון ראשון בכרמיאל
  את החצנה השניה היינו רוצים לקבל בחיפה אנו תושבי עתלית
  עדיין לא קבלנו הודעה לגבי שעה לקבלת החיסון- בשבת 16.1.21
  נייד0522844644

הגיבו כאן לכתבה