התמר 17 • פרויקט היוקרה שפותח בפניכם דלת לחוויית המגורים החדשה של חיפה!

הדמיה התמר 17 חיפה

תוכן שיווקי

פרויקט המגורים החדש “תמר 17” מבית RENEW, של החברות עמרם אברהם ואלי נידם, נמצא בשלבי בנייה מתקדמים. מיקומו האידיאלי של הפרויקט, בין המרכז התוסס של חיפה לסביבה הירוקה של הכרמל, מאפשר לדייריו ליהנות מכל היתרונות שיש לעיר להציע, ומעניק הזדמנות אמתית לשדרוג איכות החיים.

פרויקט אקסקלוסיבי בסביבה שקטה

מיקומו של הפרויקט בכרמל הוותיק, מבטיח לדייריו ליהנות מסביבת מגורים איכותית בסמוך למוסדות חינוך, תרבות ופנאי, יחד עם גישה נוחה למרכז הכרמל, מת”ם וצירי תנועה מרכזיים (כביש החוף), כל זאת מבלי לוותר על השקט והשלווה של נופי הכרמל הירוקים לצד נוף הים הפתוח, כל אלו יוצרים סביבת מגורים אידיאלית עבור משפחות צעירות וותיקות כאחד.

בנייה בסטנדרט גבוה

החל משלב התכנון וכלה בבנייה עצמה, חברת RENEW שמה דגש עד הפרטים הקטנים ביותר, הפרויקט מתאפיין בדירות גדולות ומרווחות עם תקרות גבוהות (למעלה מ-3 מטרים) ומצוידות במפרט עשיר ועיצוב אדריכלי מודרני, תוך ניצול מקסימלי של חללי הדירה. כיאה לבניין בוטיק, בכל קומה תמצאו עד 3 דירות בלבד עם תמהיל מגוון וייחודיי הכולל דירות 5 חד’ ודופלקסים ענקיים עם נוף פנורמי מרהיב המשלב ים כחול. בנוסף, בדירות הדופלקס קיים מתחם פרטי להורים, הכולל סוויטת שינה, חלל עבודה מרווח ומרפסת גג. כל דיירי הפרויקט יזכו לליווי אישי בעיצוב ובבחירת חומרי הגלם של המעצב הידוע שי אנדרשי.

החברה המובילה להתחדשות עירונית

חברת RENEW הוקמה כשותפות בין חברת עמרם אברהם לבין חברת אלי.נ בניה והשקעות,
שתי חברות מובילות בעלות ניסיון רב, אשר הקימו אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ.

חברת RENEW בונה בימים אלו פרויקטים נוספים, ביניהם פרויקט פינוי-בינוי הגדול ביותר בארץ, הכולל כ-60 מגדלי מגורים בטירת כרמל.
מיום הקמתה בחרה החברה להוביל בתחום ההתחדשות העירונית ובפרויקטים בתחום פינוי-בינוי, ותוך זמן קצר הפכה לאחת החברות המובילות, עם עשרות פרויקטים ואלפי דירות אשר נמצאות בשלבי תכנון וביצוע.
לחברת RENEW גב פיננסי איתן, צוות יועצים ומתכננים מנוסה ומוניטין רב שנים בענף הבנייה. אמינות, שותפות, אחריות, איכות ושקיפות הם חמשת הערכים המרכזיים אותם חרטה החברה על דגלה והם אשר מנחים אותה לאורך כל שלבי התהליך, החל משלב התכנון ועד למסירת הדירה החדשה.הדמיה התמר 17 חיפה
ההדמיה להמחשה בלבד. קרדיט הדמיה: יובל ארט, +art

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.