ועדה חדשה למען בעלי החיים בחיפה, בניהולה של הילה לאופר – יוצאת לדרך!

הילה לאופר והכלבים (אלבום פרטי)

ועדה למען רווחת בע”ח תוקם בעיר, בניהולה של הילה לאופר מהירוקים של חיפה

לאחר פנייה של ראש העירייה לחברת המועצה מטעם סיעת הירוקים של חיפה – הילה לאופר, בבקשה להקים ולנהל את הוועדה ומספר פגישות שהתקיימו בנושא, הוחלט לצאת לדרך.

זוהי הפעם הראשונה שבה ראש העיר מבקשת שיתוף פעולה מחברת אופוזיציה, כאשר היא תישאר במקומה ולא תיכנס לקואליציה.

הילה לאופר והכלבים (אלבום פרטי)
הילה לאופר והכלבים (אלבום פרטי)

תגובתה של הילה לאופר:

אני שמחה על הצעתה של ראש העיר, כמי שעוסקת בנושאי בע”ח כל חיי הבוגרים, ברור שאסכים לעשות זאת. אני יודעת לעשות את ההפרדה שבין הפוליטיקה לבין העשייה, שמחה שגם ראש העיר יודעת לעשות זאת. לאחר שנים רבות של הזנחה וחוסר חמלה כלפי בע”ח החיפאיים, נוצר שינוי לטובתם. אני חלק מהשינוי, וגם ללא הוועדה פעלתי והצלתי לא מעט חיים עד כה. במסגרת הוועדה זה יהיה קל יותר וממוסד יותר.

“הוועדה תורכב מאנשי מקצוע ונציגי ציבור”, ממשיכה לאופר, “וביחד נצליח לחולל שינוי חיובי, אחרי שנים של עוול כלפי ההולכים על ארבע. הוועדה, כמובן, לא תעסוק בנושא חזירי הבר, לשם כך יש מחלקה מקצועית שעוסקת בזה ובראשה האקולוגית יעל אולק. אנחנו נעסוק ברווחתם ובשיפור חייהם ותנאיהם, גם תקציבית, של בע”ח. גם להם צריך לדאוג, זו אוכלוסיה דוממת, חסרת ישע, שאין לה קול. תמיד הייתי הקול שלה ותמיד אהיה!”, מדגישה לאופר, “אין זה סותר, כמובן, את פועלי בנושאים אחרים, אותם אמשיך להציף ואוסיף לטפל בהם, כגון: שיפור השכונה בה אני חיה בקריית חיים, נושאי זיהום האוויר, טיפול ועזרה לקשישים ועוד נושאים רבים ומגוונים בהם אני עוסקת יום-יום”.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חברה וחינוך בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו