מצטיינים במרכז רפואי כרמל-חיפה

מצטיינים בכרמל

הם מגיעים מכל המחלקות והמכונים נותנים מכל הלב, עושים את ביה”ח כרמל כבית השני שלהם.
השבוע הם עלו על הבמה וקיבלו את מלוא ההערכה והכבוד”מצטייני כרמל הם כמו מגדלור, הם מפיצים את אור המצוינות ומקרינים על כל הסביבה שלהם בביה”ח ” ברך אותם בטכס סגן מנהלת ביה”ח הד”ר רוני דיוקמן.

טכס_עובדים_מצטיינים_כרמל_2-2015-54.jpg

מול אולם מלא מנהלים עובדים ובני משפחה בנוכחות מנהלת ביה”ח כרמל הד”ר חן שפירא כשהיא מלווה בשאר חברה ההנהלה אירח אודיטוריום ביה”ח את מצטייני כרמל .

המצטיינים הגיעו והקיפו את כלל עובדי ומחלקות ביה”ח מהמכון לרפואה גרעינית, ממחלקת הרדמה, מבית המרקחת, ממחלקת האחזקה, צוות המחלקה הפנימית ב’ , צוות המכון ההמטולוגי, מהמחלקה הנפרולוגית ומצוות רישום ומידע רפואי.

“למצטיינים ישנו סיפוק אישי ומגיע להם את כל הכבוד וההערכה על ההצטיינות שלהם, אמר בטכס ד”ר רוני דיוקמן.
המצטיינים שלנו הם בהחלט דוגמא ומופת להתנהגות בולטת ומוערכת של העובד המצטיין “.

פנינה וולף יו”ר ועד העובדים בכרמל ברכה את המצטיינים ובני משפחותיהם ואמרה כי,
” המצוינות בכרמל היא חוד החנית והיא השאיפה להתקדם ולהוביל. אך המצוינות אינה רק יעד אסטרטגי, אלה היא דרך חיים בעבודתנו.
התפתחות והתקדמות ביה”ח איננה נמדדת רק בהתפתחות המדעית והטכנולוגית שלו, כי אם ובעיקר בהון האנושי ואתם המצטיינים אתם ההון האנושי הטוב ביותר שלנו “, ברכה גב’ וולף.

ראשונת הזוכות שזכתה כמצטיינת מנכ”ל הכללית, עלתה לבמה האחות יפה ורדי מנהלת הסיעוד בדיאליזה הפריטונאלית.

“יפה היא דוגמה ומופת של אחות, ברך אותה מנהל המחלקה הנפרולוגית ד”ר ויקטור פרחויקי, לאורך כל השנים יפה מקדישה את מיטב זמנה ומרצה לטובת המטופלים בדיאליזה, לא רק במסגרת בית החולים, יפה מגיעה לבתי המטופלים ועונה בכל שעה לטלפונים של המטופלים והמשפחות. היא תמיד פנויה לעזור, לתת כתף, לעודד, ותמיד עם חיוך.
את יפה ליוו לבמה עם זרי פרחים ומתנות מנהל המחלקה הנפרולוגית צוות הסיעוד וחברים רבים.

תעודת הצטיינות והוקרה הוגשה ללימור בן שמעון מזכירת מערך האחזקה. ” לימור היא גורם מרכזי בפעילות וניהול המערך הכוללת שרות לכלל בית החולים, הבנת הצרכים והדחיפות, תוך יעילות ומסירות, סיפרה על לימור סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל. לימור אכפתית בעלת יכולת ניהול והפעלת עובדים ודואגת גם לרווחת העובדים באחזקה, לימור פעילה ויוזמת גם אירועים חברתיים לטובת כלל מחלקת האחזקה.

גם צוות המכון לרפואה גרעינית של ביה”ח זכה בהצטיינות. צוות המכון בניהולה של ד”ר שרה גיפס אידלמן הוא
צוות מקצוען עם תודעת שירות גבוה. הם תמיד קשובים, זמינים, אדיבים ואיכותיים. תמיד נכונים לעזור בנימוס, התשובות שלהם מגיעות תמיד בזמן למחלקות השונות ולכל שאלה אליהם הם מגיבים מיד התייחסות מלאה וברצון רב.

בצוות בית המרקחת בלטה והצטיינה השנה מירב מיזל גוטליב. מירב מנהלת את קטלוג התרופות במערכות הממוחשבות, היא רוקחת קלינית בגריאטריה, מנהלת תרופות מחקר ותרופות שעת חירום. מנהלת בית המרקחת של כרמל לאה זק אמרה כי ” מירב עושה והכול במסירות רבה, ברגישות, ביעילות ובנועם הליכות. מירב היא אשת אשכולות, מצטיינת בכל אשר עושה והכול בצניעות ובמסירות “.

כרופא מצטיין לשנת 2014 נבחר בכרמל ד”ר רמוס הרשקוביץ רופא מרדים במחלקת הרדמה וטיפול נמרץ.
” ד”ר רמוס הוא אחד הרופאים הבולטים במחלקת הרדמה וטיפול נמרץ, מעיד עליו פרופ’ ראובן פיזוב מנהל מחלקת הרדמה וטיפול נמרץ בכרמל.
ד”ר הרשקוביץ מרצה ומורה מצטיין, והוא חבר בוועדת ההחייאה של בית החולים. הידע המקצועי, הניסיון הקליני והאקדמי, תכונותיו האישיות וההשקעה בעבודה הביאו את ד”ר הרשקוביץ לקבל את פרס הרופא המצטיין.

על פי סקר שביעות רצון מטופלים שערך משרד הבריאות עולה כי בית חולים כרמל הוא ביה”ח הנקי ביותר בישראל. מאז כניסתו של קובי ליכטוהויז לתפקיד מנהל המשק, בית החולים עבר מהפיכה. בגלל המעורבות של קובי בזיהוי נכון של צרכי הסביבה בממשקים עם המחלקות, בפתרון לכל בעיה. קובי יודע להעניק בטחון , אמונה וגאווה בקרב עובדי המשק. על הזכיה בתואר ועל ההצטיינות המיוחדת זכה קובי מנהל המשק בכרמל בציון מיוחד לשבח.

על פי תוצאות סקר שביעות רצון מטופלים לשנת 2014 זכתה המחלקה פנימית ב’ בכרמל בניהולו של ד”ר שי כהן לציון 84 ציון הגבוה ב- 8% מכל מחלקה פנימית בארץ. ” עם צוות מסור, מקצועי, המדבר בגובה העיניים עם המטופלים והמשפחות אין ספק כי מדובר באחת המחלקות הטובות בארץ, אומרת ד”ר חן שפירא מנהלת כרמל. רופאי ואחיות המחלקה נוטעים בחולים ובני המשפחה תחושה של אמון וטיפול מסור. המחלקה מתאפיינת בקשרי עבודה מצויינים, מובילה מספר פרוייקטים בתחום האיכות והשירות, מקיימת שגרת עבודה המורכבת ממפגשי אקדמיה קבועים. ועל כך היא זכתה בפרס המחלקה המצטיינת בשירות “.

כמכון מצטיין בתחום חווית המטופל ואיכות השירות זכה המכון ההמטולוגי של ביה”ח כרמל בניהולו החדש והדינמי של ד”ר מאיר פרייס. המכון ההמטולוגי בכרמל הגדיל השנה את פעילותו ובמקביל הטמיע נהלי עבודה חדשים. שודרגו מהותית דרכי העבודה במכון. הוכנסה באופן שוטף מרפאה פליאטיבית מולטידיסיפלינרית התומכת בחולה ובמשפחתו לאורך כל הטיפול. והשנה נכנסו מספר טיפולים חדשים , הכנסת בדיקות מעבדה חדשות כל זאת למען איכות הטיפול. קרן מרום מנהלת השירות של כרמל העניקה למכון הזוכה צ’ק כספי מכובד לטובת פעילות רווחה של המחלקה. ” אין ספק כי צוות המכון הוא בהחלט ייחודי באמפטיה המיוחדת שלו לצד מקצועיות יוצאת דופן “, אמרה גב’ מרום.

אחרונים חביבים עלו לבמה מחלקת רישום ומידע רפואי בניהולה של הגב’ שלומית אלזון, שזכו כמצטיינים בשירות הפנים בכרמל . צוות מחלקת הרישום ומידע זכו בציון 9 והם הראשונים בין כל בתי החולים (יחידות זהות) בפער גבוה. ” המחלקה משמשת כמאגר מרכזי בכל הנוגע למידע על המטופל מבחינה מנהלית, רפואית ומשפטית. ציינה קרן מרום. צוות מחלקת רישום ומידע רפואי עובדות בצורה מסורה ואחראית כמו בתוך כוורת דבורים – ללא הפסקה, על מנת לתת את השרות האיכותי ביותר. בנות המחלקה תמיד זמינות ונענות לבקשות עזרה מהמחלקות, מטופלים, משפחות וגורמי חוץ, תוך כבוד ורצון לסייע, ופועלות מתוך מחויבות, הזדהות ונאמנות והכול בנועם הליכות, חיוך ומסירות יוצאת דופן “.

את תעודות ההצטיינות והפרסים זוכים העניקו מעל בימת הכבוד, מנהלת כרמל הד”ר חן שפירא, סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית, שלוה גלעדי מנהלת משאבי אנוש, חיה פקר מנהלת הסיעוד, קרן מרום מנהלת השירות, פנינה וולף יו”ר ועד העובדים, וסמנכ”ל בתי חולים של הכללית ד”ר מיקי שרף שכיבד את מצטייני כרמל בנוכחותו.
הנחתה את הטכס במקצועיות ועם המון חן ויצירתיות חוה גולדנברג.

” אין ספק כי אתם המצטיינים מהווים את מקור הגאווה שלנו, הודתה למצטיינים מנהלת כרמל הד”ר חן שפירא. אנחנו מקוים ובטוחים כי תמשיכו להקרין על סביבת המחלקה המכונים והמקומות בהם אתם עובדים את אור המצוינות והמחויבות לשירות איכותי ומקצועי, לחולים שלנו ולבני משפחותיהם “.

טכס_עובדים_מצטיינים_כרמל_2-2015-66.jpg

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.