רפואה בצרפתית בכללית חיפה

מפגש עם צוות רפואי עולים מצרפת (צילום: דוברות כללית)

מפגש מקצועי ומרגש בין כללית במחוז חיפה וגליל מערבי לבין רופאים עולים מצרפת, לקראת קליטתם בארץ וכצוות רפואי

כללית ערכה מפגש עם קבוצת עולים מצרפת, שנמצאת בימים אלה באולפן בנהריה, בקבוצה רופאי משפחה, רדיולוג, רופא א.א.ג, מרדים, רופאת שיניים ורוקח. זאת, במטרה להציג בפניהם את עולם הרפואה בישראל ובאזור וכן לבדוק אפשרויות לקראת קליטתם בהמשך, כעובדי כללית.

המפגש, שהתקיים ביוזמתה של ד”ר לילך דולב- סגנית המנהלת הרפואית במחוז, החל במנהלת אשר של כללית הממוקמת בנהריה, שם ניתנה סקירה על כללית בארץ ובאזור חיפה וד”ר אסף הלפרין – מנהל המנהלת, הציג את הנעשה על ידי כללית באזור, כולל ביקור במרפאות כללית אוסישקין וגעתון שם גם הוצגה בפניהם המתכונת הייחודית של מרכזי בריאות האישה והילד.

 התחנה השניה היתה בקריית בריאות זבולון, שם התרשמו מהמרכז הרפואי הגדול וממגוון המקצועות, הפעולות והניתוחים שמוצעים במרכז רפואי בקהילה. על אף שהם דוברי עברית, הם שמחו לשמוע את ההסבר בצרפתית שוטפת מפיה של מנהלת המרכז – ד”ר דליה קסנר. המשך הסיור בקריות כלל ביקור במרפאת לב הקריה בקרית אתא, כולל המרכז החדש לבריאות הילד ומכון הפיזיותרפיה שפועל במקום, בהנחייתה של מנהלת מנהלת קריות- ד”ר סילבי שילר.

כדי להבטיח המשך הקשר ולבחון את השתלבותם במרפאות כללית, קושר כל אחד למנהל הרלוונטי בתחום התמחותו.

מפגש עם צוות רפואי עולים מצרפת (צילום: דוברות כללית)
מפגש עם צוות רפואי עולים מצרפת (צילום: דוברות כללית)

ד”ר לילך צולר, המנהלת הרפואית של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי:  

אנחנו מקדמים בברכה את הרופאים והרופאות שבחרו לעלות ארצה ושמחים לסייע להם לקראת שילובם במערכת הבריאות בישראל. נהנינו להיפגש עם קבוצה איכותית, מנוסה ונרגשת של אנשי רפואה אשר שואפים לתרום ולהשתלב בארץ.  אנו רואים זאת כזכות לקלוט אותם במערך הקהילה של הכללית.

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.