בת 35 נדקרה למוות בידי בן זוגה לשעבר | הותר לפרסום


הותר לפרסום: המשטרה פענחה פשע חמור בקרית חיים במהלכו נדקרה למוות תושבת המקום בידי בן זוגה לשעבר

ניתן לפרסם כעת, בתום חקירה אינטנסיבית ועם הסרת צו אסור הפרסום, כי משטרת ישראל פענחה את אירוע הרצח בקרית חיים לפני כחודש בו נדקרה למוות תושבת המקום בת 35.

המשטרה פתחה בחקירה לפני כחודש עם היוודע דבר הירצחה של תושבת קרית חיים כבת 35.

ראשיתה של החקירה כאשר שוטרי תחנת זבולון זיהו את החשוד, תושב הכפר ג’דיידה מכר בן 28, סמוך למקום הארוע ולאחר שעלה חשד כי הוא קשור לארוע רצח ועצרו אותו לחקירה.

בתוך כך, חוקרי היחידה המיוחדת ללוחמה בפשיעה (יל”פ) במרחב אשר, ניהלו חקירה מורכבת, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים שונים, איסוף ממצאים מהזירה ע”י יחידת הזיהוי הפלילי וגביית עדויות רבות.

כאמור, בתום החקירה, הגישה פרקליטות מחוז חיפה הצהרת התובע נגד החשוד כאשר בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

הגיבו כאן לכתבה

8 תגובות
 1. לילי טל אמר/ה

  לאן הגענו ❓❗
  שיקגו זה פה.❗❗😡

 2. אודסה אקספרס אמר/ה

  למה שיקגו ? בדקת מי הנרצחת ? מאיזה מוצא היא ולמה בחורה דוברת רוסית שבאה מרקע מתירני מערבי, מסכנת חיים בקשר עם מי שמשתייך לקבוצה הכי גרועה האנושות ?

 3. יוסי אמר/ה

  כרוניקה של רצח ידוע מראש .מי שישן עם כלבים שלא יתפלא אחר כך שהוא יתעורר עם פישפשים

 4. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  כל הכבוד למשטרת ישראל , שהצליחה לפענח פשע חמור ומסוכן.שבת שלום.

 5. איתן אמר/ה

  כל יום אשה נרצחת? עד מתי? די!!!

 6. ראיק אמר/ה

  לא קשור איזה מוצא הוא ..זה קורה בכל מקום בכל המגזרים..יכל הכבוד למשטרה

 7. גוגו אמר/ה

  רצח שאין צודק ממנו. בטח בהתאם לתרבות האיסלם וכן כן כן פה מדובר על כבוד המשפחה. היות והבחורה מוסלמית שהתגרשה מבעלה עברה להתגורר בין היהוד והחלה לבדוק את הסקס והעינוגים שנותנים היהוד לבחורה ערבייה.עייב עייב עייב האבא והאמא שלה לא יוצאים מהבית בגלל הבושה כי מה יגיד אביה כשהגרוש ללה יביא לכפר תמונה של ביתו הערבייה כשמעליה נער יהודי שמשחק בשדיה העליזים ומאשאללה היו לה שדיים בשביל כל קרית חיים.רכים צוחקים שובבים ורק מהמחשבה שהבת הערביה שלך מתמזמזת עם בחור יהודי יכולה לגרום לאירוע מוחי לכל אב ערבי.

 8. tutimhaim@gmail.com אמר/ה

  היתה עובדת בביתה

הגיבו כאן לכתבה