סמים בחיפה | אב ובניו חשודים בסחר בסמים קשים

סמים • התמונה להמחשה בלבד (צילום: דוברות המשטרה)

אב ושני בניו מחיפה נעצרו בחשד כי סחרו בהרואין וקוקאין

מהמשטרה נמסר לחי פה:
חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה הבוקר (ד’ 18/11/20) בתום חקירה סמויה, כתב אישום נגד אב ושני בניו, תושבי חיפה בחשד שסחרו בסמים מסוכנים מסוג הרואין וקוקאין.

במסגרת אכיפה ממוקדת של משטרת ישראל בתחום עבירות הסמים למען שלום הציבור, ניהלו בלשי תחנת חיפה בשבועות האחרונים, פעילות סמויה שאפשרה, בתום איסוף הראיות, את מעצרם של 3 תושבי חיפה, אב בן 56 ושני בניו בשנות ה-20 לחייהם, שעפ״י החשד סחרו במספר מקרים, בסמים מסוג הרואין וקוקאין.

סמים | התמונה להמחשה בלבד (צילום: דוברות המשטרה)
סמים | התמונה להמחשה בלבד (צילום: דוברות המשטרה)

מדובר בחקירה סמויה, שכללה מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים טכנולוגיים שונים, במסגרתה עצרו הבלשים לפני כשבועיים את החשודים, ובחיפוש בבתיהם תפסו השוטרים ממצאים הקושרים את החשודים לעבירות המיוחסות להם.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת, והבוקר, כאמור, הגישה חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום נגד החשודים ובקשה למעצרם עד תום ההליכים לבית משפט השלום בחיפה.

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
  1. שלמי אמר/ה

    השבח והלל למישטרת מרחב חוף לימרים ולכל שוטר ושוטר פעילותכם מהווה נידבח חשוב למיגור חלאות הפשע יישר כוח והמשך ממוקד מטרה לעקור את הזבל מהשרש

  2. זיאד אמר/ה

    במקום להלל ולשבח את האב אשר חינך כראוי את שני בניו הממשיכים בעיסוקו, אתם מסתכלים רק על הצד השלילי. כך זה עם עיתונאות שמאלנית.

  3. 5r אמר/ה

    אולי יביאו לי את זה

הגיבו כאן לכתבה