ח”כ איילת שקד: “צריך להודות מכל הלב לכל הצוות במרכז הרפואי בני ציון”

יו״ר סיעת ימינה, השרה לשעבר ח”כ איילת שקד: “צריך להודות מכל הלב לכל הצוות במרכז הרפואי בני ציון”

מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן אירח היום את השרה לשעבר ח”כ איילת שקד שהביעה את התרשמותה בפוסט שפרסמה, “בסיור בבית חולים בני ציון שערך מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן, ראיתי מקצועיות גבוהה, בשילוב של אנושיות וחום. הצוות נותן למשפחות חולי הקורונה להיפגש ואם חלילה צריך, גם להיפרד, עם מיגון מתאים”.

בנוסף ציינה ח”כ שקד, “תרחיש היחוס שמשרד הבריאות הציב להם הוא 130 חולים קשה ובינוני ו-30 מונשמים. בשיא הם הגיעו ל-40 חולים קשים והיום כבר עומדים על 19”.

ח”כ איילת שקד שיבחה את הצוות הרפואי במחלקת קורונה בראשותן של מנהלת המחלקה ד”ר אנה סולופוב והאחות הראשית איה אשל, “במקרה הזה לייק לא מספיק, כתבו להן בתגובות דברי חיזוק, צריך להודות להן ולכל הצוות מכל הלב”.

בנוסף כתבה, “איה ואנה סיפרו לי על מה שקורה במחלקה, הדברים הטובים והעצובים גם יחד. בחור בן 37 בריא נפטר מהמחלה, אביו היה גם מאושפז ושמע את הבשורות הקשות. בבקשה, תעטו מסיכות, שימרו על ריחוק כדי שלא נגיע לזה”.

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, ח"כ איילת שקד (צילום: מיכה בריקמן)
מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן, ח”כ איילת שקד (צילום: מיכה בריקמן)

מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן סקר בפני ח”כ איילת שקד את פעילות המרכז הרפואי במחלקות ביה”ח בכלל ובמחלקת הקורונה בפרט ושיבח בפניה את עבודתם המסורה של הצוותים הרפואיים. בנוסף, הציג בפניה את תנופת הפיתוח של ביה”ח.

כמו כן, ביקרה ח”כ איילת שקד בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בביה”ח והמתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה.

מנכ”ל המרכז הרפואי ד”ר אוהד הוכמן הודה בסיום ל ח”כ איילת שקד על ביקורה.

בתמונה הראשונה בחפ"ק מחלקת קורונה: משמאל לימין: מנהלת מחלקת קורונה ד"ר אנה סולופוב, מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, ח"כ איילת שקד, מנהלת הסיעוד אילנה פטרפרוינד והאחות הראשית במחלקת קןרונה איה אשל (צילום: מיכה בריקמן)
בתמונה הראשונה בחפ”ק מחלקת קורונה: משמאל לימין: מנהלת מחלקת קורונה ד”ר אנה סולופוב, מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון ד”ר אוהד הוכמן, ח”כ איילת שקד, מנהלת הסיעוד אילנה פטרפרוינד והאחות הראשית במחלקת קןרונה איה אשל (צילום: מיכה בריקמן)

הגיבו כאן לכתבה

6 תגובות
 1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  זה היה ביקור חשוב של חברת הכנסת איילת שקד, במרכז הרפואי בני ציון בחיפה .הייתי ונהנתי מאד.כל הכבוד לך איילת שקד.ד”ר אוהד יפה מאוד על האירוח החם והלבבי.מרשים מאוד ומהנה.

 2. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  אני גם כן, מבקש להודות לכל הצוות הרפואי של בית החולים בני ציון מכל הלב.הצוות עושה עבודת קודש .יישר כוח

 3. גוליית אמר/ה

  על מה כל הכבוד לילד שקד.????

 4. תמר נחמה אמר/ה

  היא מביאה להם עבודה מצד אחד מעודדת הפגנות יוזמת הפגנות לבסוף מופיעה כאילו שהיא לא יודעת שהתקהלות היא מילה נרדפת לקורוננ
  במקוםצשתלכי לבית החולים תמנעי את המחלה על יד זה שפסיקי לעודד הפגנות וליזום הפגנות כולם מכירים אותך אין סוף לתחבולות שלך

 5. משה אמר/ה

  כתבה מצוינת רק חבל ששקד רק מודה לצוות הרופאים והאחיות.אני מודה להם בכל הזדמנות ומברך את עבודתם.רק נזכרתי שבזה לא קונים במכולת שתדאג .כמו לבחירת שופטים לטעמה והעביר חוק להלאת משכורת הצוותים וקבלת הטבות מגיע להם לא רק למתנחלים.דוגמא מהממשלה היום הליכוד.שר הבריאות.שר החינוך ועוד מספר חברי כנסת נלחמים אחד נגד השני מלחמת אגו.ולכן המידינה צולעת.ביקורים לחיפוש בוחרים בזה אתם חזקים.

 6. גוליית אמר/ה

  אין כמו הילד שקד!!!!(בפח)

הגיבו כאן לכתבה