פדופיליה ברשת | נעצר חשוד בהפצת תכנים פדופיליים

אזיקים | אילוסטרציה

נעצר חשוד בהפצה וצריכה של חומרים פדופיליים | פעוטות וילדים בגיל 2-7

חוקרי יחידת הסייבר של מחוז צפון עצרו אמש (ד’ 14/10/20) בשעות אחר הצהריים המאוחרות, גבר בן 53, תושב קריית טבעון, בחשד להפצה וצריכה של תכנים פדופיליים, הכוללים עבירות מין בפעוטות וילדים בטווח גילאים של 2-7 שנים.

החשוד יובא היום (ה’ 15/10/20) בפני בית המשפט בטבריה, לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו.

אזיקים | אילוסטרציה
אזיקים | אילוסטרציה

פגיעה נוראית בקטינים ופעוטות נוספים!

החזקה, פרסום או הזמנה של סרטים הכוללים תועבה ובהם קטינים, יוצרים ביקוש לחומר התועבה, אשר מזין את תעשיית החומרים הפדופילים ומביא לפגיעה נוראית בקטינים ופעוטות נוספים. משטרת ישראל מפעילה משאבים טכנולוגיים מתקדמים כדי להגיע לאותם עבריינים ולהביאם לדין.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. אושר פטנדה אמר/ה

    הפדופיל המליונר ג’פרי אפשטיין הורשע בהליך של שידול של נערה בת 17 לזנות, עבירה עליה ריצה 13 חודשים ב”מעצר בתנאי שחרור לעבודה” כחלק מעסקת טיעון, שבה איתרו גורמים רשמיים פדרליים 36 קורבנות, ובשל פרטים אלו בוקרה העסקה כמקלה עם חלוף הזמן אחרי חשיפות חדשות. עסקת הטיעון נעשתה על ידי אלכסנדר אקוסטה, לימים שר העבודה בממשל טראמפ שהתפטר בגין הפרשה, שכיהן אז כתובע הכללי הפדרלי של המחוז הדרומי של פלורידה, מי שהוביל את ההליך המשפטי והעניק לאפשטיין חסינות מכל ההאשמות הפליליות הפדרליות. אפשטיין נעצר שוב ב-6 ביולי 2019, בהאשמות פדרליות על סחר מין של קטינים בפלורידה ובניו יורק. הוא גם הואשם שנתן שוחד בסך 350 אלף דולרים, במטרה להדיח עדים להימנע מלהעיד נגדו בפרשת הסחר בקטינים למטרות מין. ב-10 באוגוסט 2019 התאבד אפשטיין בבית המעצר העירוני שבמנהטן, ניו יורק.

הגיבו כאן לכתבה