דר’ אלי וינוקור מונה לתפקיד סגן נשיא האקדמית גורדון בחיפה

ד"ר אלי וינוקור (צילום: האקדמית גורדון)

דר’ אלי וינוקור • סגן הנשיא החדש לאסטרטגיה ולפיתוח אקדמי באקדמית גורדון

ד”ר אלי וינוקור מונה לתפקיד סגן נשיא לאסטרטגיה ולפיתוח אקדמי במכללה האקדמית גורדון. במסגרת תפקידו, וינוקור (36 בסופ”ש הקרוב), יהיה אמון על גיבוש האסטרטגיה המכללתית בזירה האקדמית והמקצועית בארץ ובחו”ל ועל הצעת דרכים למימושה המעשי.

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון
פרופ’ יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון

פרופ’ יחזקאל טלר נשיא האקדמית גורדון:

כסגן נשיא צעיר, ד”ר וינוקור מוביל גישה רעננה לחינוך המשנה את מקצוע ההוראה מהעברת ידע לתיווך תהליכים חברתיים, רגשיים וקוגניטיביים והפיכת המורה למנטור. אני שמח על מינויו של וינוקור לסגן הנשיא ומאמין כי הוא ימשיך ליזום, יחד עם שאר חברי הנהלת המכללה, פרויקטים גלובליים ולהעצים את חברי הסגל החדשים.

מצטרף להנהלת המכללה

מתוקף תפקידו אלי יצטרף להנהלת המכללה. הוא גם ממשיך לשמש כראש החוג לחינוך חברתי קהילתי במכללה אותו הצעיד מחוג צעיר וקטן לגדול והמקצועי מסוגו בארץ. וינוקור הוא מומחה בחינוך חברתי, בחינוך לאזרחות ובחינוך מוטה עתיד בזירה המקומית והגלובלית. וינוקור הוא ממפתחי גישת (Leraning SBL (Social Based, לפיה איכות החינוך במוסד חינוכי או ברשות נתונה תלויים באיכות היחסים החברתיים בין כלל השותפים בתהליך החינוכי. כיום, לצד פעילותו האקדמית, הוא מוביל תהליכי ייעוץ, התערבות ומחקר סביב גישה זו בבתי ספר וברשויות מקומיות. 

ד"ר אלי וינוקור (צילום: האקדמית גורדון)
ד”ר אלי וינוקור (צילום: האקדמית גורדון)

ד”ר אלי וינוקור הוא בעל תואר שלישי מאוניברסיטת חיפה בתחום מחשבת החינוך. בין השנים 2017-2016, כחלק מלימודי הפוסט דוקטורט שלו, שימש אלי כחוקר אורח באוניברסיטת קולומביה בניו יורק ובאוניברסיטת אוקספורד היוקרתיות. 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
 1. לאה אולשר אמר/ה

  מינוי ראוי ביותר. בהצלחה

 2. שמעון ועקנין אמר/ה

  ראוי בהחלט!
  אחד המרצים המיוחדים במינם באונעברסיטת חיפה.
  גאה להיות תלמיד שלו.
  שמעון ועקנין