סגן ראש העיר, הרב דובי חיון פוטר באימייל בערב ראש השנה על ידי קליש

הרב דב חיון (צילום: ירון כרמי)

ביום ג’ האחרון, 15/9/20, ביום בו התקיימה ההצבעה על התקציב, חלה ארנון, העוזר של הרב דובי חיון דובי, ולכן ביצע בדיקת קורונה והמתין לתשובה.

היות שכך, הרב חיון לקח אחריות והכניס עצמו לבידוד עד לבירור תוצאות הבדיקה. הרב חיון הודיע לנחשון צוק כי הוא לא מגיע למועצה, מתוך אחריות לבריאותם של חברי המועצה.
בתגובה, פיטרה קליש את חיון, שהוכה בתדהמה. המכתב רצ”ב.

הרב דב חיון מסר לחי פה:

אני מואכזב קשות מהתנהלותה של ראש העיר קליש. אני שיתפתי את נחשון וגם אותה, לא יצאתי נגדה, לא הוצאתי החוצה ביקורות. כלום.
בערב ראש השנה – זה המייל של ראש העיר.
זו ה”שנה טובה” שלה. בלי לדבר, בלי לברר. בלי לשאול “מה קרה?”
ככה, במחי יד אחת. אני לא אלכלך ולא אצא החוצה. חבל לי שזה כך.
אני מופתע… אני מאוכזב.

ההתכתבות בווצאפ בה מעדכן חיון את עינת קליש ואת נחשון צוק בדבר הבדיקה

מכתב הפיטורין ששלחה קליש לרב דוב חיון

עינת קליש-רותם
מכתב פיטורין לרד דובי חיון מאת עינת קליש
מכתב פיטורין לרב דובי חיון מאת עינת קליש


הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

29 תגובות
 1. טניה אמר/ה

  הרב דובי איש נפלא, מלח הארץ.
  לא ברור מה קורה פה.

 2. רחל אמר/ה

  כל מעביד אחר שהיה נוהג כך היה נקנס ע”י בית דין לעבודה.התנהגות פסולה נוספת של ראשת העיריה.

 3. אבי כהן אמר/ה

  ככה נהוג בשלטון החמאס..
  תתרגלו..
  בחרתם את הרשימה המשותפת..זה מה שקיבלתם.
  בקרוב גם בארצי 🤦🏼‍♂️

  1. ששי אמר/ה

   אמן גם בארצי. להעיף את הפושע מבלפור רחוק

 4. חנה מורג אמר/ה

  ערב ראש השנה? מכל 365 הימים?

 5. Richard אמר/ה

  כל מי שקורה בעיון את מכתב הפטורין והוואצאפ, מבין שלא סתם פוטר

  1. עינם אמר/ה

   בדיוק! סופסוף מישהו שמבין מעבר לפופוליסטי..

 6. ד״ר+בר+מעיין+דליה אמר/ה

  אני מציעה להתחיל לסמן x בלוח השנה על כל יום שעובר עד הבחירות כנראה שראשת העיר מתקנאת בכמות הסקירות השליליות שנתניהו מקבל וגם היא רוצה ,כמו שהוא וחבר מרעיו הורסים את המדינה היא רוצה להרוס את חיפה

  1. אילן אמר/ה

   סליחה !! נתניהו לא קשור לכל העניין ולא ברור מדוע את מערבת אותו. נתניהו לא הורס את המדינה, שלטון הבירוקרטיה המסואב בעיריית חיפה הוא זה שהורס את המדינה – ראי את ההתנכלות הקשה לבעלי המגרשים המיועדים לבניה למגורים ברכס הכרמל – הקפאת הבניה מיום 16.5.1968 – אלה הפנים האמיתיות של הסיאוב, הבירוקרטיה, השחיתות – וכולם מעשי ידי אדם – אותה כנופיה המונעת את מימוש הבניה – ופרשיות נוספות חמורות הן דרכה של כנופיה זו לשלוט ולהרוס את העיר – זה לא נתניהו – זו הפקידות – אלה הן רשויות התכנון – בחלק מהנושאים מכנים זאת בלשון העם: ‘הון שלטון – עולם …’ – אך כאמור מדובר בעניין מקומי המחריב כל חלקה טובה.

   1. מיכאל אמר/ה

    נתניהו הורס את המדימה עד היסוד.

 7. משתמשת וזורקת אמר/ה

  אין מילים. ראוי או לא ראוי, ככה לא מפטרים. בלי לדבר, בלי לברר, בלי לשאול. אחד האנשים היותר נאמנים לקליש בקואליציה. קליש משתמשת וזורקת. אין לה אלוהים. ככה לא מתנהגים.

 8. רפי רפול - חסון. אמר/ה

  למה לפטר? חבל. דובי איש נהדר.שנה טובה ומתוקה.

 9. זלמן אמר/ה

  מענין כי ראש העיר מפטרת את סגן ראש העיריה. הסמכות בחוק היא לראש העיריה ובאם הגב’ קליש, גם כאן, פועלת שלא כחוק, ממילא אין לה סמכות לפטר.

 10. נפתלי אמר/ה

  פוטר בצדק, גם כי לפני כשנה הוציא כספים מאישה על מנת לקנות עבורה דירה, אך רשם את הדירה על שמו שלו.
  הפרשה שנחקרה הסתיימה בכך שהוא פיצה את האישה הנגזלת בסכום גדול.

 11. סיסו אמר/ה

  רציתם תומכת טרור בראשות העיר תסבלו עד סוף הקדנציה

 12. אילן אמר/ה

  הכסף מנווט הכל – דעה אישית – כל המהלך של תפיסת השלטון בעיר וכל ההשקעה העצומה בכסף ובמשאבים לצורך זה צריכה להיות משתלמת, כך על פי החשד, איך היא תהיה משתלמת ? לצורך זה צריך ועדה עצמאית מיוחדת לתכנון ובניה – ועכשיו על הפרק הבחינה המקצועית של משרד הפנים (השר אריה מחלוף דרעי) אם מעמד זה יסתיים או יוארך לתקופה נוספת. אם המעמד לא יוארך לתקופה נוספת, וזה כך על פי החשד המצב הראוי והנכון (שערורייה אחרי שערורייה – קומבינה אחרי קומבינה – המוסתרים מהציבור), אזי, יהיה קשה מאוד לאשר את מלאי מפלצות הבינוי שעל הפרק – פרויקטים הפוגעים באדם ובסביבה ומייצרים איכות חיים ברמה ירודה ביותר – תוך השאת רווחים עצומים (בחלקם תאורטיים – מאחר והפרויקטים, לפחות בחלקם, צפויים ליפול) הצפויים להתחלק בין האנשים הנכונים. לכן זקוקים כל כך לאישור שר הפנים. איך מבקשים להסדיר את האישור, כך על פי החשד לפי התקשורת, בדרך של רכישת האמון והרצון של ש”ס לסייע – כך טוענים בתקשורת – פיטוריו של הרב חיון הם אחת הדרכים להגיע להבנה עם ש”ס – כך על פי החשד בהסתמך על התקשורת. האם זה נכון שהבחינה המקצועית האם לתת לוועדה המקומית מעמד של ועדה עצמאית מיוחדת – עוברת בריצוי ש”ס – וזה חשד חמור – או שמשרד הפנים יעמוד על המשמר ויעצור את ההפקרות בה מתנהלת, מזה שנים רבות הועדה המקומית ולא יאריך את האישור – ועל כך נדע בקרוב.

 13. אילן אמר/ה

  למה ועדה עצמאית מיוחדת – באישור שר הפנים כל כך חשובה ? ראו הדוגמה של פרויקט הפינוי בינוי בשכונת נווה דוד. שם מוקמים אלפי קברים חדשים וטריים במקום בתי מגורים קיימים – הכנסת הקברים עמוק לתוך השכונה הקיימת וממש בסמוך לדירות החדשות המיועדות לתושבי נווה דוד הותיקים – בעיקר דירות עם כיוון אוויר אחד – שכן תושבי נווה דוד המוחלשים אינם ראויים ליותר מכיוון אוויר אחד (יש להם הרי הרבה כסף לחשמל עבור תאורה נוספת, איוורור מלאכותי לשירותים ומיזוג אוויר בדירות בזבזניות במשאבים – שלא יעלה על הדעת שייבנו בשנת 2020) – למה ומדוע, כך על פי החשד, לפגוע בתושבי נווה דוד? מאחר ושם טמון הכסף הגדול – אלפי קברים טריים וחדשים (הפוגעים באופן אנוש בתושבי נווה דוד המוחלשים) – המשווקים במחירים יקרים מאוד (הרווח מוערך על ידי בכחצי מיליארד ש”ח (כ-500 מיליון ש”ח) לאותם 7,000 קברים) וכסף זה צפוי להתחלק בין האנשים שמגיע להם – על פי החשד – שלא כדין – והכל תחת המטרייה של ועדה עצמאית מיוחדת לתכנון ובניה חיפה – בהנהגת קליש והמפעיל שלה – כך על פי החשד משיגים את הדיבידנדים השמנים על תפיסת השלטון על כל המאמץ הכרוך בכך.

 14. אילן אמר/ה

  ועדה עצמאית מיוחדת בחסות סילוקו של הרב חיון, כך על פי החשד, לא מסתיימת רק בפירות של חצי מיליארד ש”ח שתוארו בעניין השערורייה הרבתי של פרויקט הבינוי פינוי של נווה דוד. יש עוד הרבה מפלצות בינוי פוגעניות בדרך – וגם הן נושאות תגמול כספי, כך על פי החשד, לאנשים הנכונים – מדובר בסכומי עתק – זו תמצית שלטון הפקידות בעיר חיפה – וקליש משרתת את השלטון החשוד כמושחת, באופן נאמן ומלא והדברים החשודים ראוי שייבחנו.

 15. יובל אמר/ה

  קליש קליש זה מתחיל ומתחיל ולא ניגמר, רק לא את יודעת ומכירה
  אם אין תקציב תעיפי את עצמך מי את שתהרסי בתים של אנשים כדי שיהיה לך תקציב את ההישראלי המכוער והגיע זמנך ללכת הביתה את פוגעת בעיר שלי במשפחה ובחבריי

 16. אייל אמר/ה

  דובי איש נהדר.. אז למה קשישה תבעה אותו על נסיון להשתלט על כספה ונאלץ להחזיר חצי מליון שקל כלומר הפסיד במשפט. זה איש נהדר??

 17. עמנואל אמר/ה

  כתבה לא שלמה! לא פרסמתם את הסיפור במלואו, מה קרה בהמשך השיחה בוואטסאפ? “בואו נבדוק מול יאיר” “בסדר גמור” ואז מה קרה? רואים מה קרה בסוף עם מכתב הפיתורים אשר נראה שנכתב בכעס, מה קרה בין המכתב לבין שיחת הוואטסאפ? באופן החלקי בו בחרתם לפרסם את הכתבה נראה שיש לכם אינטרס נגד קליש שיתכן ויש לו הצדקה אבל מפאת חוסר המידע קשה לגבש דעה

 18. משה אמר/ה

  חבל שאי אפשר לפטר ראש עיר במייל ע”י מניין תושבים

 19. זהבה אמר/ה

  מינוס ביחסי אנוש. אפס זו מחמאה לראשת עירנו. אוי לנו איך נפלנו. שנה טובה וברחאות לכל עם ישראל

 20. מיקי אמר/ה

  איך, איך נפלנו עם האישה הזו, ראשת העיר שעבדה עלינו בעיניים!! חשבנו שיונה יהב זו התחתית? טעינו בגדול, קלישש למרות תעודות מרשימות, מעשיה אפס. זה המצב, התעודות לא יכולות לעבוד

 21. Danny אמר/ה

  החלטה נבונה ונכונה עינת כל הכבוד לך

 22. יגאל אמר/ה

  אז עכשיו אפשר להפעיל את הכרמלית בשבת

 23. טוטי אמר/ה

  אישה זבל. ראשנית העיר. תהפטך לצפרדע

 24. אלי אמר/ה

  ראשית, התחמקות מישיבת מועצה כאשר אין חובת בידוד זאת התחמקות במיוחד כאשר סגל ראש העיר מקבל שכר .
  שנית , לא שמעתם על ישיבות ב zoom , כך יותר בטוח ואין מתחלקים.

 25. משקיף מהצד אמר/ה

  ספרי למלכה שושני כמה נפלא הוא…