משרד התיווך SMART של רני זיו נבחר למקום הראשון בחיפה!

אסף קדוש מירי סלילת, מיקי קודה ורני זיו

תוכן שיווקי

עכשיו זה רשמי! משרד התיווך SMART של רני זיו מקום ראשון בחיפה

לראשונה בישראל חשף אתר מדלן את הדירוג הארצי של משרדי התיווך והכתיר את SMART במקום הראשון.

אתר מדלן השיק לראשונה את מדד משרדי התיווך ב-15 הערים הגדולות בישראל, המתבסס על מחקר אובייקטיבי ומעמיק של צוות אנליסטים ומומחים מבית מדלן שבחן את הנתונים והקריטריונים של משרדי התיווך. מתוך מאות משרדים שהגישו מועמדות, נבחרו רק עשרת המשרדים המובילים והמקצועיים ביותר, מתוכם נבחר משרד התיווך SMART במקום הראשון.

לרגל הזכייה, אסף קדוש – מנהל המכירות באזור הצפון של אתר מדלן, הגיע למשרדי SMART בכדי להעניק באופן אישי לבעליו, מר רני זיו, את הפרס על הזכייה במקום בראשון.

אסף קדוש ורני זיו
אסף קדוש ורני זיו

בנוסף לתואר היוקרתי התבשר המשרד כי שנים מסוכניו, מיקי קודה ומירי סלילת, נכנסו לרשימת עשרת הסוכנים המובילים באזור חיפה והצפון.

מיקי קודה, סוכן נדל”ן ותיק ומוכר בעיר חיפה, קטף את המקום הראשון והיוקרתי וזכה בתואר הסוכן המצליח ביותר בעיר חיפה. למיקי מספר בלתי נתפס של 39 נכסים שהבשילו לעסקאות מכירה בשנה החולפת, ועוד 48 נכסים ברחבי העיר אשר חתומים בבלעדיות.

בנוסף למיקי קודה התברגה גם הסוכנת מירי סלילת ישירות לחמישייה הראשונה, ובכך הפכה לאישה הראשונה ברשימת הסוכנים המובילים באזור חיפה.

אסף קדוש מירי סלילת, מיקי קודה ורני זיו
אסף קדוש, מירי סלילת, מיקי קודה ורני זיו

לאחר שנים רבות תחת סוכנות התיווך העולמית סנצ’ורי 21 ומתוך היכרות והבנה מעמיקה של שוק הנדל”ן, החליט רני זיו להתקדם לשלב הבא יחד עם כל צוות הסוכנים ולהקים את SMART – קונים, מוכרים, חכם.

גישה חדשנית ומעודכנת

בשונה מהמתכונת הרגילה שכולנו מכירים מציג משרד התיווך SMART גישה חדשנית ומעודכנת של הקונספט שהכרנו עד היום, בנוסף הוא המשרד הראשון מסוגו בישראל המשלב מחלקה ייעודית לשיווק ומכירת דירות חדשות תחת השם SMART1.

למרות התקופה הלא פשוטה בלשון המעטה, הצליח המשרד להוכיח את עצמו כמועמד מוביל וראוי שעמד באתגר ונכנס לדירוג משרדי התיווך המובילים בחיפה, ואף קטף את המקום הראשון בעיר חיפה. יש שירימו גבה אך אם תשאלו את בעלי המשרד מר רני זיו, שום דבר אינו קורה במקרה והכל תוצאה של עבודה קשה, התמדה ומחויבות אבסולוטית ללקוחות.

רני זיו, הבעלים ומייסד SMART:

לאחר עשרות שנות ניסיון בתחום החלטנו להקים משרד שטרם נראה כמותו בישראל. המשרד מספק מענה לצורך ההולך והגובר של הציבור וקהל לקוחותינו בפרט, אשר מחפש את הגורם המקצועי והמוסמך ביותר בשוק הנדל”ן. בשונה ממשרדי תיווך רגילים למשרד חטיבה נפרדת – SMART1 המתמחה אך ורק במכירה ושיווק של דירות חדשות מקבלנים לקהל הרחב.

כיום לאחר מספר חודשי עבודה, SMART הינו המשרד המוביל בכמות הפרויקטים בחיפה והצפון, ומשווק מאות יחידות דיור חדשות בעשרות פרויקטים.
לא פלא שעשרות קבלנים בוחרים ב -SMART1 כמשווקים הבלעדיים של הפרויקטים החדשים שלהם.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. חיפאי אמר/ה

    למה לא מצוין שזה תוכן שיווקי?

הגיבו כאן לכתבה