קורונה בבית אבות בחיפה • 20 עובדים ומטופלים נמצאו חיוביים לקורונה

20 עובדים ומטופלים נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה בבית אבות מרגוע בקריית אליעזר בחיפה. שלושה מהם פיתחו תסמינים והועברו לבית החולים.

4 עובדים ו-16 מטופלים בבית חולים מרגוע שבקריית אליעזר בחיפה נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה. שלושה מטופלים פיתחו תסמינים של חום והועברו לבית החולים, שאר המאובחנים (העובדים והמטופלים) נמצאים בבידוד.

מהנהלת בית האבות נמסר לחי פה בתגובה:

בדיקות הקורונה בבית האבות מתבצעות כל יומיים על מנת למנוע התפרצות בקרב הצוותים המטפלים והמטופלים. בבדיקות האחרונות קיבלנו 20 תשובות חיוביות ארבעה לצוות העובדים ו-16 למטופלים.

מיד עם קבלת התשובות הוכנסו למחלקה נפרדת ומבודדת ונעשה חיטוי על פי הנחיות משרד הבריאות. כך שאין מגע בין אלה שנמצאו חיוביים לשאר המטופלים והעובדים. יצרנו קשר עם המשפחות והודענו להם.

היום מתקיימות בדיקות נוספות על מנת לוודא שאף אחד לא פיתח תסמינים וכפי שציינו בדיקות מתקיימות כל יומיים. אנחנו חייבים לציין גם שהיום תוצאות הבדקות יוצאות באותו היום תוך מספר שעות ולא כמו בהתחלה שלקח מספר ימים.

10 תגובות
 1. שמשון אמר/ה

  שום דבר לא השתנה.חוץ מהשם של המקום.תיזכורת: אלימות של מטפלים בקשישים,מה עשו? החליפו את שם המקום.במקום " נאות כיפת הזהב" ל" מרגוע".אותה התנהלות ואותו הדרך.מטפלים מהשטחים,ערבים מכפרים שלא עברו הסמכה לטיפול בקשישים חולים מורכבים,אלימות,קללות,זלזול בחולים,אוכל לא טרי ומקולקל שניתן לחולים במקום לזרוק.ועוד…ועכשיו כמנה אחרונה,קורונה.כל עוד יש חלאות במשרד הבריאות שנותנים רישיון למקום המפוקפק הזה להתקיים המושג עולם כמנהגו נוהג יימשך.חייבים לערב את המשטרה.

  1. אירינה אמר/ה

   מקום שונה, שם שונה והנהלה שונה…מחשבות שאוו שלך לא השתנו. אני לא רואה ישראילים שרוצים לעבוד על שכר מינימאלי שמשלמים בבתי אבות למטפלים. אבל לכתוב דברים רעים- אתם במקום ראשון. תבואו ותעבדו- לפחות משמרת אחת. מוזמנים ! אתם כל כך אוהבים הורים, שיכולים רק לדרוש מאחרים מה שלא רוצים לבצע בבית….אז תסתמו את הפה ולפחות תנו כבוד לאנשים שעובדים במקומות האלו….

  2. יעל אמר/ה

   תגיד תודה שאנשים מוכנים לעשות את העבודה הזאת, או שתעבוד אתה בבית חולים סיעודי, ואל תשמיץ אנשים בקריאות גזעניות

 2. תאופיק אמר/ה

  לפני שאתה מדבר מגזענות תספור עד עשר.
  אני ראש צוות בהוסטל.ערבי ומתגאה
  האלמות אף עם לא היתה מערבי הערבי מכבד את אימא ואבא לא זורק אותם כמו אחד כמובה גזען דיווט.
  שאחד כמוכה מקלל כפרי שהכפרי איש כבוד..יסתום את הפה לפני שהוא מתפטה .

 3. רפי רפול - חסון אמר/ה

  צריך לעשות חיטוי יסודי.

  1. גוליית אמר/ה

   צודק , צריך לעשות חיטוי חזק לגזענים כדי שלא נראה אותם

 4. אבי אמר/ה

  למנוע יציאה של המטופלים והצוות למרחב הציבורי בככר מאירהוף כולל כל החנויות. רק עיניין של זמן שתהייה הדבקה גדולה באלפי התושבים שמסתובבים באיזור.

  1. ציפי שמש אמר/ה

   נכון. זה מפחיד. חייבים למנוע זאת

 5. ציפי שמש אמר/ה

  שמשון
  אני מצטערת שכך אתה כותב אבל אלו התחושות שלך ואני בהחלט מבינה. אמי שהתה בבית האבות מרגוע שנה וחצי. נפטרה לפני חודש וחצי.מכל המטפלים זכינו ליחס נעים והוגן. מעולם לא שמעתי קללות או גסות. והגעתי לבקר אותה כל יום…
  המקום עבר שינוי. אף פעם זה לא מושלם כי זה לא טיפול פרטני ויש לזה חסרונות אבל הצוות מאד נעים ונחמד. גם ברמת ההנהלה. לפחות במחלקה שאמי שהתה. האחים והמטפלים הערביים היו מקסימים וכך גם השאר..תמיד עש פה ושם כאלו שפחות מחוייבים אבל אני אישית נתקלתי באנשים שיש לי רק מלים טובות להגיד עליהם.
  בקשר לקורונה זאת בהחלט בעיה…
  ואני מקוה שהיא לא תתפשט לאזור הקריה.

 6. ר אמר/ה

  משרד בריאות – עצור !!! אתה זה שעושה את זה !!! קח את כל החולים הנגועים בקורונה למתקן הסגר מיוחד!
  מדוע אתה משאיר חולים נגועים במוסד שלא מותאם לחולים זיהומיים. איפה אין מסדרונות נפרדים, מזגנים, חדרי הסגר? שם אין מספיק התאמות כדי לא להדביק את כל אותם זקנים שעדיין לא נגועים. הימים קובעים כעת את מספר מתים!!!

  ולפני שאתם אומרים משהו רע על עובדים רגילים בבית האבות, שאלו את עצמם !!!! — האם הייתי נכנס לשם בלי מדים מיוחדים מלאים? – וכך היה כן בימים הראשונים! האם הייתי נכנס למקום שבו יש רק ערובה לכך שתידבקו בהחלט, כי תצטרכו להרחיץ ולהאכיל את החולים ללא מדים מלאים. ואז גם לחזור למשפחות כל יום ולהביא לקרוביהם מחלה ומוות.

לא ניתן להגיב