גופה נמצאה בחיפה • ערירי כבן 50 נמצא במצב ריקבון

זק"א

ערירי כבן 50 נמצא במצב ריקבון קשה בביתו בעיר חיפה. ככה״נ שכב לבדו זמן רב לאחר שנפטר.

מזק״א נמסר לחי פה: סמוך לשעה 15:30 התקבל דיווח במוקד זק״א על גופה שנמצאה במצב ריקבון ברחוב יל״ג בחיפה.

ישראל שכטר מתנדב זק״א צפון שטיפל בזירה:

מדובר בגבר ערירי כבן 50 שגר וחי לבדו, ככה״נ שכב לבדו זמן רב לאחר שנפטר. כשהגעתי לזירה הזדעזעתי מהמראות הקשים, הריח הנוראי התפשט בכל הבנין, השכנים סיפרו לנו שהריח הציק להם והיה כבר בלתי נסבל ולכן הזעיקו את המשטרה והכיבוי שפרצו לדירה שם מצאו את גופת המנוח במצב של איבוד צלם אנוש.

מתנדבי זק״א צפון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה, גופת המנוח הועברה למכון אבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

יהודה משי זהב יו״ר זק״א:

מתחילת 2020 טיפלו מתנדבי זק״א בחיפה בשמונה אירועים קשים של ערירים וגלמודים שנמצאו זמן רב לאחר מותם. חלק מאותם אנשים עריריים וגלמודים שנפטרו כלל לא היו מוכרים לרשיות הרווחה, אנא שימו לב ובמידה ויש לכם שכן כזה דווחו לרשיות ובדקו בשלומם כדי להציל את חייהם ולמנוע מקרי מוות מיותרים ומחרידים.
זקא (צילום: אהרן ברוך לייבוביץ)
זקא (צילום: אהרן ברוך לייבוביץ)
זקא (צילום: אהרן ברוך לייבוביץ)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

7 תגובות
 1. שמשון אמר/ה

  חבל שלא מצלמים את גופת הנפטר.אולי החלחלה והבום שהתמונה תייצר בקרב הצופים תביא את אותם אלו להתעניין מה קורה סביבם.פשוט בושה שאף שכן לא מתעניין בשכן האחר.רק שמריחים ריח מתעוררים? רק בן 50 וכבר נפטר.איפה טיפת האנושיות של אותם אלו שדורשים אנושיות? לא יותר טובים מבהמות.תתחילו להתעניין באנשים הסובבים אתכם.בפעם הבאה זה יכול להיות אתם!!!

  1. לימבו אמר/ה

   להטריד זה לא אנושי

  2. מאיר אמר/ה

   וואי איזה פרצוף מפחיד הבחור מזק”א אחרי שהוא ראה את המראה הנוראי , ראיתם את העיין שלו הוא מזועזע מהמראה הנוראי ! מה זה הכתמים השחורים על הריצפה זה ניראה לי תולעים שיצאו מהגוף , זה נורא ולשכנים לא אכפת אגואיסטים

  3. גוגו אמר/ה

   כן כשאתה מתעניין מתוך טוהר ודרך ארץ בא מישהו ומזמין לך משטרה בחשד שאתה רוצה לעשוק בן אדם ערירי זקן וחסר ישע.זה חייב להעשות רק על ידי מערכת עירונית בחסות האפוטרופוס הכללי. לדוגמא היו לי זוג שכנים מבוגרים שקטים מאוד חסרי ילדים.האשה עיוורת ובעקבות זה שהתחתנה עם הבן אדם שהמשפחה לא רצתה אותו משום שקיצבתה היתה מכובדת ורצו אותה לעצמם הותירו אותם לבד לעולמם לאחר נישואיהם.לאחר כשלושים שנות נישואים נפטר הבעל והאשה נשארה לבד.רב בית הכנסת הקהילתי באיזור ששם התפלל הבעל כל חיו התלבש על האשה ודאג לה כביכול ולמרות שכן דאג גם דאג להחתים אותה אצל עורך דין שהביא עם שני עדים שהיא מורישה לו בתמורה את הבית לאחר מותה.היא בתמימותה הבינה שהבית ימכר והכסף יתרם לבית הכנסת ויוכנס ספר תורה על שמה ושם בעלה.אבל אותו רב לקח את הבית לעצמו ובכספו קנה ספר קטן וזול בעשרים וחנש אלף שקל והכניס אותו לארון הספרים של בית הכנסת כתרומה על שם האשה ובעלה.וטען כי סםרי מבוגרים יש להם מספיק ומה שהיה חסר זה ספר לילדים שיוכלו להסתובב איתו בהושענא רבא.

 2. רפי חסון אמר/ה

  כל הכבוד לאנשי זק”א.שבת שלום

 3. שרון אמר/ה

  שימו לב. כל הגופות- גברים. נקודה למחשבה.

 4. אבי+בוח³בוט אמר/ה

  שבוע טוב מח’ הרווחה בעיריית חיפה חייבת לערוך רישום של אנשים עריריים בתחומה ולהיות במעקב תמידי לא יתכן על הדעת שכל פרק זמן מוצאים גופה של אדם ערירי שנפטר רק אחרי כמה ימים האחריות נופלת על מחלקות הרווחה ברשות המקומית למנות צוות שיטפל בנושא כה כאוב