החוג לתקשורת באקדמית גורדון מתחדש • שתי תעודות בחוג אחד

מכללה האקדמית גורדון להוראה (צילום: סטודיו גורדון)

האקדמית גורדון מחדשת ומשיקה את החוג לתקשורת במתכונת התואמת את אתגרי התקופה

המכללה האקדמית גורדון מחדשת את החוג לתקשורת ומשיקה אותו במתכונת התואמת את אתגרי התקופה. הלומדים בחוג המחודש ירכשו גם תעודת הוראה בתחום מבוקש וגם תעודת התמחות מעשית בהדרכה טכנופדגוגית, דוברות ומדיה דיגיטלית. בכך, ישפרו את יכולתם להתקדם בתוך מערכת החינוך ומחוצה לה, לפתח קריירה בתחום התקשורת וכמובן לספק מענה לארגונים, אנשי חינוך, הורים ותלמידים.

פרופ’ יחזקאל טלר – נשיא האקדמית גורדון (צילום: ירון כרמי)

פרופ’ יחזקאל טלר, נשיא מכללת גורדון:

תקופת הקורונה הציבה אתגרים חדשים בפני מערכת החינוך. המעבר ללמידה המקוונת לא היה פשוט ובמקרים רבים לא השיג את מטרותיו. האקדמית גורדון זיהתה את הצורך, הרימה את הכפפה והחליטה להכשיר את תלמידה להיות מדריכים טכנופדגוגיים ברמה הגבוהה ביותר, להוביל תהליכים בית ספריים, לייעץ לסגלי חינוך ולהיות מנהלי מדיה דיגיטלית. אין ספק כי מסלולי ההתמחות יהוו יתרון תעסוקתי גם בעידן שאחרי הקורונה.

מסלולי ההתמחות אשר מוצעים כעת לסטודנטים

מדריכים טכנו פדגוגיים – מסלול המכשיר אנשי חינוך לסייע למורים להתמודד עם ההוראה לצד הקורונה ומקנה להם כלים טכנולוגיים בהוראה מרחוק. בסיום המסלול, הסטודנטים יהפכו למדריכים טכנו-פדגוגיים למורים בבית הספר, הבקיאים בטכניקות הוראה מרחוק ויכולים לסייע למורים להפוך תכנים ליחידות מקוונות מעניינות. בנוסף, הסטודנטים ילמדו כיצד לשלב בין למידה מרחוק ללמידה בכיתה, בתקופה המשלבת קפסולות ולמידה מרחוק ויוצרת למעשה הוראה היברידית.

דוברים ומנהלי מדיה – במסגרת מסלול זה יקבלו הבוגרים תעודה אשר תכשיר אותם להיות אנשי היח”צ, הדוברות, המדיה הדיגיטלית וניהול האולפנים בבתי הספר במערכת החינוך. במסגרת הלימודים, ירכשו כלים לניהול רשתות חברתיות, כתיבת הודעות לעיתונות, הפצת פעילות המוסד החינוכי, הכנת תוכנית יחסי ציבור, טיפול במשברים תקשורתיים ועוד.

ד”ר הדס הובר (צילום: האקדמית גורדון)

דר’ הדס שלי – הובר, ראשת החוג הנכנסת:

כמכללה המובילה בנושא “שילוב טכנולוגיות בהוראה”, הסטודנטים בחוג נחשפים למרחבי למידה חדשניים, להתנסות באולפן צילום מתקדם אשר הוקם לאחרונה במכללה, למתודות הוראה מגוונות ונוסף גם לשיתופי פעולה עם הקהילה. סגל ההוראה כולל מומחי תוכן בעלי ניסיון מוכח בארץ ובחו”ל ואנשי מקצוע כגון עורכי דין, דוברים, מנהלי שיווק ויח”צ. אני מאמינה כי כל אלו יאפשרו לבוגרנו להשתלב בקלות בעולם החינוך ולהיות מחוללי שינויים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.