ירדנה חלף • פרס מנכ”ל וירטואלי

רונן נודלמן, רן אהרון וסיגל בלישה עם שרונה חיימוביץ שקיבלה תעודת הצטיינות. דוד חורש (צילום: דוברות כללית)

ירדנה חלף, מנהלת הסיעוד במרפאת כללית יוליוסבורגר – נו”ש קיבלה ממנכ”ל כללית פרס הצטיינות בטקס וירטואלי ברוח הקורונה
באירוע מרגש ושונה מאד מהרגיל שנערך ללא קהל, נאומים ממושכים, כיבוד ובעיקר נשיקות וחיבוקים והכל בשל מגבלות הקורונה, קיבלה ירדנה חלף את פרס מנכ”ל כללית, פרופ’ אהוד דודסון. הטקס נערך בזום כשבחדר נוכחת רק נציגות מצומצמת של הנהלת כללית במחוז, בניהולו של רונן נודלמן שהעניק לירדנה באופן אישי תעודת הוקרה מהודרת.

ירדנה חלף קיבלה פרס מצטיינת מנכל בטקס מצטיינים (צילום: דוברות כללית)
ירדנה חלף קיבלה פרס מצטיינת מנכל בטקס מצטיינים (צילום: דוברות כללית)

ההחלטה להעניק לירדנה את הפרס נתנה עוד בעת שהיתה מנהלת הסיעוד במרפאת כללית בקרית אליהו. בהמלצה לקבלת ההצטיינות צוין כי בתוך פרק זמן קצר מאז מאז החלה לשמש כמנהלת הסיעוד במרפאה, היא חוללה שינוי משמעותי והצליחה להפוך לציר מרכזי במרפאה. משלבת בהצלחה דרישה לרמה מקצועית גבוהה עם אוירה נינוחה בצוות. בהכירה היטב את המטופלים, כולל הרקע והבעיות הסוציאליות שלהם, היא מתגייסת לעזור להם ולהפעיל את כל הגורמים לטובתם, הרבה מעבר לתחום הבריאות. לאחרונה קודמה לנהל את הסיעוד במרפאה הגדולה ביותר בעיר יוליוסבורגר בשכונת נוה שאנן.

דרכה המקצועית של ירדנה ייחודית, כי משך למעלה מעשור היתה בעלת תפקידי ניהול בכירים בבית חולים במרכז הארץ ואז החליטה על הסבה מקצועית ונרשמה ללמודי סיעוד. או כפי שהיא אומרת “לא אני בחרתי בסיעוד הוא בחר בי”.

נוכח הישגיה המרשימים, לא רק שנבחרה כעבדת מצטיינת אלא אף נקבע כי היא הבולטת מכל מצטייני המחוז ועל כן הוענק לה פרס מנכ”ל ארצי.

רונן נודלמן, רימונדא ניקולא וסיגל בלישה עם עביר נאטור שקיבלה תעודת הצטיינות. דוד חורש (צילום: דוברות כללית)
רונן נודלמן, רימונדא ניקולא וסיגל בלישה עם עביר נאטור שקיבלה תעודת הצטיינות. דוד חורש (צילום: דוברות כללית)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.