פרץ לרכב סמוי ונתפס על חם

ניידת משטרה (צילום: אדיר יזירף)

המשטרה עצרה אתמול 4/8/20, תושב חיפה בעת שפרץ לרכב הסמוי של השוטרים שעקבו אחריו

השוטרים חיכו לשעת כושר

במסגרת פעילות יזומה שניהלו אתמול בלשי תחנת חיפה בשכונת הדר בעיר, המתמקדת באכיפת עבירות רכוש למען בטחון תושבי האזור, הבחינו השוטרים בחשוד המנסה לפרוץ לכלי רכב ולפיכך עקבו אחריו בכדי לעצור אותו “בשעת מעשה”.

פרץ לרכב המשטרתי

בתוך כך, החשוד נצפה מנסה לפתוח את דלתות כלי הרכב החונים על מנת לגנוב מתוכן רכוש, אולם השוטרים המשיכו במעקב הסמוי עד השלב בו הבחינו כי שעת הכושר למעצר הגיעה, כאשר זיהו את הפורץ בעת שפתח את דלת הרכב המשטרתי של הבלשים וניסה לגנוב מתוכו רכוש משטרתי וכסף מזומן.

ניידת משטרה (צילום: ירון כרמי)
ניידת משטרה (צילום: ירון כרמי)

נתפס בשעת מעשה

כאמור, השוטרים עצרו את החשוד – תושב חיפה בן 23 בשעת מעשה והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בחיפה, כאשר הבוקר ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בעיר, שקבע את הארכת מעצרו עד לתאריך 7/8/20.

חקירת האירוע נמשכת ובסיומה יועברו ממצאיו לתביעות בהתאם.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. שמשון אמר/ה

    כל הכבוד לבלשים.ביטחון הציבור חשוב מאוד.עכשיו אני מרגיש בטוח לצאת לרחוב מבלי שמישהו יקלל,ירביץ,יצפור,יגנוב לי תפלאפון ועוד…איזה ביטחון.עוד מעט נעוף מרוב עודף ביטחון.מחר יתפסו הבלשים זקן שגונב מהמאפיה פיתות בשביל שיהיה לו משהו לאכול.

    1. גוגו אמר/ה

      תיזהר כי גם הבלשים עצמם גונבים ואפילו מעלימים תיקי חקירות.אם אתה חושב שמה שקורה בסרט מנאייכ הוא עלילה מבויימת תחשוב שוב מה שבאמת קורה במשטרה ובמציאות לא רחוק כלל מהסרט.ערן מלכה קצין חקירות ביחב”ל שישב שבע שנים הוא רק קצה הקרחון.