הסמל הירוק מתחדש • כדורגל בחיפה

מכבי חיפה (צילום:יוסף הירש.)

אימון בכורה עם ברק בכר

לקראת עונת המשחקים החדשה לשנת 2020/2021, מועדון הכדורגל מכבי חיפה חזרה היום בערב (ראשון, 26/7/20) לאימונים ותערוך את אימון הבכורה שלה עם המאמן החדש ברק בכר, בנוסף בתחילת השבוע הבא היא תחל מחנה אימונים בישראל. 

מרקו בלבול וברק בכר (צילום: אתר מכבי חיפה)
מרקו בלבול וברק בכר (צילום: אתר מכבי חיפה)

הסגל הירוק

לסגל השחקנים שיחל באימונים אמורים להגיע: ג’וש כהן, שריף כיוף, עומרי גלזר, רועי פוקס, סאן מנחם, ארנסט מאבוקה, עאיד חבשי, רמי גרשון, טרנט סיינסבורי, יהב גרופינקל, עופרי ארד, איקוום אוטין, רז מאיר, רוני לאופר, מוחמד ג’אבר, נטע לביא, יובל אשכנזי, מאור לוי, דולב חזיזה, יאניק ווילדסחוט, סיהאו טורה, מקסים פלקושצ’נקו, מוחמד אבו פאני, מוחמד עוואד, ירדן שועה, ניקיטה רוקאביצה, טימוטי מוזי, איברהים ג’ואברה, צ’ארון שרי, השחקן סתיו נחמני, מחלים בימים אלה מניתוח ויצטרף בהמשך לאימוני הקבוצה. 

שני כוכבים

הלוגו החדש של הירוקים – כדורגל

בתוך כך יש לציין כי מכבי חיפה הציגה היום (ראשון, 26/7/20) באופן רשמי, את הלוגו החדש והמעודכן, שיופיע על חולצות שחקני הקבוצה כבר מהעונה הקרובה.
הלוגו החדש יהיה זהה לקודם, רק עם שני כוכבים שמסמלים את 12 האליפויות בהן זכה המועדון. על פי החלטת דירקטוריון מנהלת הליגות, כל חמשת האליפויות בהן זכתה הקבוצה מקנות ללוגו של הקבוצה כוכב אחד. זאת כדי שיהיו קריטריונים ברורים ואחידים לכל הקבוצות בליגה. מכבי חיפה אשר זכתה באליפות העשירית בעונת 2006, הוסיפה ללוגו כוכב זהב כפי שנהוג בליגה האיטלקית (על כל עשר אליפויות מתווסף כוכב ללוגו), ומעכשיו, לאחר החלטת המנהלת, הלוגו של המועדון, שזכה ב-12 אליפויות ליגה בישראל יהיה עם 2 כוכבים.

משחק אימון

עוד נוסיף כי ביום שישי הקרוב (31/7/20) תקיים הקבוצה משחק אימון שיהיה סגור לתקשורת, מול קבוצת “הפועל נוף הגליל” (לשעבר נצרת עילית) וביום רביעי הבא 5/8/20, תתחיל הקבוצה את מחנה האימונים שלה אותו תקיים במגרשי כפר גלים.  

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:
הסמל החדש של בירוקים (צילום: מכבי חיפה כדורגל)
הסמל החדש של הירוקים (צילום: מכבי חיפה כדורגל)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. שמשון אמר/ה

    אם במכבי חיפה חושבים שהמאמן הוא הבעיה שיבושם להם.הבעיה במכבי חיפה היא יעקב שחר הזקן,שהתייאש מכדורגל ובכוח הון מנהל את הקבוצה בדרך לא נכונה.ברק בכר לא יצליח בקבוצה.הוא יאבד די מהר את חדר ההלבשה מה שיצור לחץ עצום לפטרו.ימים יגידו.במועדון עם בוס רציני ושפוי,גם עם ואסילי הדבילי היו לוקחים אליפות.הבעיה זו שחר.