תלמיד בביה”ס עירוני ג’ בחיפה נמצא כחולה קורונה

קורונה - עדכונים - בתי הספר גני הילדים

הנהלת בית הספר עירוני ג’ בחיפה הודיעה היום שלישי 21/7/20 להורי התלמיד ולצוותים כי תלמיד משכבת י”א נמצא חיובי לקורונה.

משרד הבריאות הודיע היום להנהלת בית הספר כי אחד מתלמידי בית הספר משכבת יא’ נמצא כחולה מאומת בקורונה. החקירה האפידמיולוגית הסתיימה, ולפיה התלמידים וחברי הצוות שהיו עמו במגע, יקבלו ממשרד הבריאות הודעה לנייד ודרישה להיכנס לבידוד.

מבית הספר נמסר: בית הספר יעבור היום ומחר בבוקר חיטוי. אנו מאחלים בריאות איתנה לכולם וככל האפשר חופשת קיץ נעימה.

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
 1. אייל אמר/ה

  דו”ח המודיעין של צה”ל לא משאיר מקום לספק, כפי שאמרתי ואמרו רבים, רק סגר מוחלט לשבוע לפחות ייקטע את נתוני הקורונה העולים בקצב חד, ואין קשר להגדלת הבדיקות, כי גם אחוז החיוביים בבדיקות עלה מ-2 ל-4 ול-6 ועכשיו מגיע ל-8 וגם יגיע ל-10 אחוז כלומר יהיו פה אלפי חולים ביום, וגם עשרות חולים קשה נוספים ביום, וגם עשרות מתים.
  הממשלה פוחדת מסקטורים שאין להם שום חשיבה כוללת אלא רק דרך חשבון הבנק שלהם, וככה לא מנהלים מגפה.
  אם היה סגר לשבועיים לפני חודש היינו עכשיו כבר במקום אחר פחות מ-1 אחוז חיוביים בבדיקות בלבד שזה מה שדרוש לקטוע את ההדבקה.
  מה שקורה כרגע זה חשיבה פוליטית פחדנית, כלכלית הזויה (כי הציבור ככל שנתוני התחלואה יעלו גם ייצא ויבלה פחות גם ללא סגר, מהפחד להידבק במקומות סגורים) ובתוך זה ניצול פוליטי ציני של האופוזיציה לנתניהו של הפגנות מתוקשרות, שביתות פראיות והתכתשויות בתוך הממשלה. ללא ספק מצב ביש מוחלט שיעלה בחיי אדם רבים, כנראה מספר החולים קשה יוכפל באוגוסט – תוך חודש, לפי דו”ח צה”ל.
  אלו בפייסבוק שממשיכים להפיץ שקרים גסים כאילו אין מגיפה או “זאת מגיפה פוליטית” ולא אכפת להם לסכן חיי אדם ולהפריע לניהול מגיפה עולמית מדבקת ביותר, תתביישו לכם. אתם אולי צעירים, נמהרים, רוצים להיראות “מגניבים”, מביאים סטטיסטיקות טיפשיות, תחשבו על משפחה שמאבדת אנשים רק כי אתם וחבריכם לא יכולתם לשים קצוץ ולא להדביק הלאה ולפרסם שטויות.
  ולגבי בתי הספר, כשבגל הראשון הזהירו במשרד הבריאות שמשם יבוא הגל השני, שאי אפשר לנהל מעקב אפידמיולוגי בבתי הספר כי יש עשרות תלמידים בכל כיתה יחד, במשרד האוצר, מנכ”ל האוצר באב”ד התבהם וצעק ודרש לפתוח הכל משיקול כלכלי של “הורים יחזרו לעבודה רק אם יהיו בתי ספר”. אז ראינו מה קרה. גם החל”ת נמשך במאות אלפים, וגם החזרה ללא בקרה מספיקה לבתי הספר הובילה לגל שני ענק והרסני. תודה לבאב”ד, בנט וכל הצעקנים המתלהמים גם עכשיו “לפתוח הכל בכל מחיר!”. נראה מה יאמרו כשנגיע לאלפי מתים בחורף.