ד”ר עמר הבר • מומחה ילדים של כללית

ד”ר עמר הבר – מומחה ברפואת ילדים

הילדים וההורים המטופלים במרכז לבריאות הילד ובמרפאת כל טירת כרמל נהנים מטיפול רפואי איכותי ע”י ד”ר עמר הבר, מומחה ברפואת ילדים.

ד”ר עמר הבר, יליד חיפה נשוי ואב לילדה בת שנתיים, למד בטכניון ביולוגיה, לתואר ראשון לאחר שירות צבאי ארוך ומיוחד ,והמשיך למחקר בביולוגיה התפתחותית במסגרת תואר שני. לאחר מכן, פנה ללימודי רפואה בטכניון ובהמשך להם התמחה ברפואת ילדים במרכז רפואי כרמל, מקבוצת כללית.

לפני כשנה וחצי החל לעבוד בשירותי בריאות כללית בטירת כרמל וכיום מטפל בילדים בשתי מרפאות כללית בעיר: במרכז בריאות הילד ובמרפאה החדשה בגלי כרמל. בנוסף, עובד כרופא התפתחותי בטיפת החלב של כללית בקיבוץ החותרים ובחלק מזמנו הוא רופא בכיר במיון ילדים במרכז רפואי כרמל, מקבוצת כללית.

ד”ר הבר:

אני רואה בטיפול בילדים ונוער שליחות ואני אוהב את הקשר עם הקהילה והמשפחות. אני מייחס חשיבות גדולה לטיפול מונע והכוונה לאורך חיים בריא. אכן, השלב בחיים בו אני מטפל בהם מהווה הזדמנות להשפעה משמעותית על עתידם הבריאותי והנפשי וזו זכות ואחריות גדולה.

בנוסף, היום אנחנו יודעים יותר ויותר על החשיבות של חיבור גוף ונפש וההשפעה של קשר זה על בריאותינו. חיבור ביניהם מסייע להתמודד עם מצבי חולי ומעניק איכות חיים טובה יותר גם בזמן בריאות. יש דרכים רבות בהן אפשר להקדיש תשומת לב לקשר גוף נפש, כמו מדיטציה, יוגה ריצה או תפילה ואני ממליץ לבחור בזו המתאימה לכל אחת או אחד ולאמצה כדרך חיים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. צור אמר/ה

    טייס גם?

  2. רפי חסון אמר/ה

    יישר כוח ד”ר עמר הבר.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.