קורונה בבי"ח כרמל • מחלקה נסגרה • הצוות נכנס לבידוד

צוות מחלקת כלי דם בבי"ח כרמל נכנס לבידוד והמחלקה נסגרה עקב חשיפה לחולה קורונה.

מרכז רפואי כרמל מעדכן הבוקר חמישי 16/7/20 כי עקב חשיפה במהלך הלילה של חלק מצוות מחלקת כלי דם לחולה קורונה והוצאת הצוות לבידוד, הוחלט כי מחלקת כלי דם של ביה"ח תיסגר עד להשלמת תקופת הבידוד.

סוכם עם בית החולים רמב״ם על מתן גיבוי למחלקה למקרים דחופים. בית החולים מעדכן כי לא היתה חשיפה של חולים במחלקה.

וידאו

8 תגובות
 1. שרי אמר/ה

  לא מפתיע❗ נהפוך הוא…
  התראתי לאחר שהובהלתי למיון כרמל שחלק מהסגל הרפואי במיון, כולל אחיות ועובדי עזר בלי מסכות❗
  חלקם על הסנטר או האוזן…
  לא מקפידים לחטא ידיים מחולה לחולה אחר, בעיקר האחיות!
  סניטרים, עובדי שינוע חולים, בלי מסיכה!
  הבאתי לידיעת פניות הציבור בביה"ח ואז מה… ⁉️
  "כולם עם מסיכה"… התשובה היא לא❗ ואלה התוצאות❗❗❗

  1. אילן אמר/ה

   אכן כך.ביום ראשון האחרון הגעתי לבדיקות בבית החולים.נכנסתי מכוון החניון המקורה(כניסה תחתונה).לא מדדו חום בכניסה לא בשעה 9.00 בבוקר וגם לא בשעה 14:30 לערך עת יצאתי.הזלזול ואי ההקפדה על ההנחיות והנהלים מביא לתוצאות הללו.ממש לא הופתעתי עם פרסום הנושא הנ"ל

  2. סוזי אמר/ה

   אם בית חולים כרמל מתנהג כך מדוע שיהיה אחרת באלישע. אתמול היתי במרפאת רופאים באלישע לביקור שגרתי. אין זכר לחיטוי, היגיאנה ואמצעי זהירות.
   מזרח התיכון בהתגלמותו. נקיון זה חינוך. מקבלי ההחלטות, הרופאים האחיות לא מהווים דוגמא, הם עשים הכל על מנת להרוס את המעט שהציבור יוזם

 2. קורל אמר/ה

  ממש מטריד התגובות כאן…
  אולי שווה להביא מצלמה נסתרת ולבדוק את התנהלות בתי החולים בנושא הזה… בכניסה, במסדרונות….

 3. רפי חסון אמר/ה

  טוב שסגרו מחלקה זו.

 4. רויטל קשת אמר/ה

  לא יודעת מה איתכם הבת שלי אושפזה לארבעה ימים צוותתתתת מנצח מהמיון ועד המחלקה כולם כולל כולם הקפידו על מסכות וניקיון בין החולים יחס מדהים סבלנות אין דברים כאלה דייי גם ככה הם נותנים את הנשמה למה להעליל ולהשמיץ הם עובדים מספיק קשה גם בלי זה תודה לכל הצוות המקצועי והמדהים שטיפלו בבת שלי

 5. אייל אמר/ה

  לפני חודש שהיו 100 נדבקים ליום עלייה מ-50 אפשר היה להכריז סגר, לגייס אלפים לחקירה אפידמיולוגית וקטיעת שרשראות ההדבקה. עבר חודש, ובמקום 100 ליום, יש 100 ליום בכל עיר גדולה. תזכרו את החודש הזה בין יוני לתחילת יולי כי הוא היה קריטי. זה חודש שבו עברנו מ-40 חולים קשה ו-17 אלף מקרים סה"כ, ל-200 חולים קשה ו-50 אלף מקרים. היינו על 9000 חולים פעילים, בסופ"ש הזה נהיה פי 3 – על 27,000.
  זה אסון מהחמורים והקשים בעולם, ביחס לאוכלוסיה. הציבור זועק נגד הכלי היחיד שנותר לעצור אלפי מתים לחודש,
  וזה סגר מלא ומיידי לשבוע לפחות והרחקת חולי קורונה למלוניות ומרכזי בידוד כפי שעשתה סין בוואהן. שכחנו מה חומרת המצב, בגל הראשון היה לנו את המצב בסין טרי בזכרון. עכשיו אנשים שכחו מה קרה באיטליה, בניו יורק, בשבדיה. ההישג היה כביר של הורדת ההדבקה לפחות מ-20 מקרים ליום ועכשיו בדרך לפי 100 הדבקה ביום.
  הציבור פשוט לא מתנהג בצורה הגיונית ההפגנות היו צריכות להיות נגד הממשלה לבצע סגר מיידי, מהערב, ממחר, מראשון, מלא, לשבוע לפחות, ולהוריד חזרה את קצב ההדבקה לפני שנתחיל לספור גם את הקורבנות באלפים במקום מאות. תתעוררו. תפסיקו להתנהג ולהתנהל בצורה ילדותית ומביכה בנסיון להשכיח את חומרת המצב.

 6. חיים+לטבע אמר/ה

  כל הכבוד על השירות החשוב לציבור. חשוב מאוד לדעת איפה אנחנו חיים בכל רגע נתון.
  אני מבקר בבי"ח כרמל יום יום כרגע וההקפדה במחלקות נראית מצוין. אולי במיון מקפידים פחות מדי, זה יעיר אותם

לא ניתן להגיב