שייטי הכרמל חיפה יצאו לשיוט סוף החופש – שבת 30.8.14

בשבת ה-30 באוגוסט במזג אויר מעולה עם רוחות קלות עד ערות קיימה קהילת שייטי הכרמל את שיוט סוף החופש הגדול כמחווה לנוער בחיפה העוסק בשייט במסגרת עיריית חיפה במועדון שייט חיפה.

תמונה_1_(1).JPG
השיוט נערך במפרץ חיפה כתחרות, לקחו בו חלק 11 ספינות של חברי קהילת שייטי הכרמל שהעמידו עצמם ואת ספינותיהם לנוער של שייט חיפה , על מנת שהצעירים יטעמו ויתענגו בהשטת יכטות גדולות בשונה מסירות המפרש המהירות והקטנות של שייט חיפה.

תמונה_1.JPG

כ-20 בני נוער ביניהם האלופים החדשים עידו ביליק ואופק שלגי זוכי אליפות העולם ב-420 עד גיל 16 מדליית זהב, ובקרב הבוגרים מדליית ארד.
השתתף מאמנם בן אשל ועוד אלופים מתחום הלייזרים ונוער אוהב ים.
התחרות נערכה במפרץ ונמשכה כשעתיים, כמובן שהסירות של האלופים הוכיחו שוב מי יודע טוב יותר להתחשב ברוח והן שהובילו את התחרות ואף תפשו את מירב המקומות הראשונים.

תמונה_2_(1).JPG
ראוי להזכיר שהשייטים האלופים הינם דור המשך לחברי קהילת שייטי הכרמל בהווה ומועדון כרמל של העבר.
עידו ביליק הפליג עם אביו עזי ביליק חבר הקהילה,ראוי להזכיר כי עידו הינו גם נכדו של מרה ביליק אשר היה ממייסדי המועדון כרמל ופעיל בו בתפקידים שונים עשרות שנים מראשיתו , כמוכן היה מרה שייט תחרותי פעיל לאורך כל התקופה החל מה “איקסיות” המשך ב “דרגונים” ומאז ביכטות שונות כמעט עד אחרית ימיו.

תמונה_2.JPG
אופק שלגי- נכדו של חבר הקהילה דני גולדברג הצטרף לסבו ונווט את ספינתם היטב.
בן אשל- בנם של מיקי אשל ז”ל נכדו של יצחק כרמי ז”ל הצטרף לשייטת הוותיקה- אימו תמר אשל כרמי ביחד עם הנוער המופלא של שייט חיפה.
קהילת שייטי הכרמל רואה חשיבות בחיזוק הזיקה של הנוער לספורט הימי ותקדם ככל שהדבר ניתן בידה פעילויות משותפות להגברת התודעה והחינוך הימי בחיפה והצפון.

תמונה_3_(1).JPG
ב-20 בספטמבר מתוכנן שיוט מוסלי ה-4 בהשתתפות חניכי זבולון חיפה. בשיוט זה יארחו חברי קהילת שייטי הכרמל את הנוער של זבולון חיפה לשיוט מסורתי לזכרו של חבר הקהילה תא”ל במיל אברהם אשור מוסלי ז”ל.

שייט חיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.