מקומות בהם שהו חולי קורונה בחיפה והסביבה | עדכון ליום שבת 11/7/20 | פרסומי משרד הבריאות

שימו לב:
האיתורים מתעדכנים כמה ימים לאחר השהייה של החולה במקום, היות שמנגנוני האיתור האפידמיולוגי אינם עובדים בזמן אמת, אלא בעיכוב.
אנא הסתכלו באיתורים ונסו לברר אם הייתם במקומות האלה בזמן הזה.
אם הייתם שם – יש ליצור קשר עם קופת החולים.

חולי קורונה בחיפה - 5-8/7/20
חולי קורונה בחיפה - 4/7/20
חולי קורונה בחיפה - 2/4/7/20
חולי קורונה בחיפה - 28/06-2/7/20

חולי קורונה בחיפה – כתבות אחרונות

5 תגובות
 1. רפי חסון אמר/ה

  רפואה שלמה לכולם.שמירת מרחק,הגינה ומסיכה ונעבור את זה בעזרת השם.שבוע טוב לכולם.

 2. אייל אמר/ה

  העובדים הסוציאליים שהפקירו קשישים בחיפה למות ברקבון בגלל חוסר אכפתיות דורשים תוספות שכר. כל המנהלים שזרקו מיד עובדים לחל"ת בלי למצמץ דורשים מענקים ענקיים מהמדינה כדי לתחזק את אורח חייהם הראוותני והשופוניסטי, לא שמעתי שמישהו מוכר את רכב הפאר או דירת היוקרה שלו כי העסק נסגר ל-3 חודשים.
  מדינה של סחטנים ובכיינים, זאת האמת. מאות אלפי גמלאים מקבלים פנסיות תקציביות אפילו לא נגעו להם בשקל אחד אבל בסוף הרי כשיהיו קיצוצים כי יש חוב ממשלתי גדול, לא יגעו בפנסיות. יפטרו את העובדים ויתחילו בזוטרים. כי בהנהלות לא נוגעים. אבל המנהלים האלו יתראיינו לספר כמה קשה להם לתפקד.. שיטת אל על לזרוק הביתה את החלשים ביותר שאין להם ועד כוחני.
  על ההפגנה הערב שמעתי מציוצים היסטריים של אחד מעוזרי השרים בממשלה. יש לו ג'וב נהדר בשכר גבוה כדי לעשות כלום בעצם, להיות עוזר של השר.. אז יש לו מלא זמן לארגן הפגנה. אחותו בעלת מסעדה מסכנה, יש לה חובות גדולים. אבל להפגנה היא נוסעת ברכב לקסוס 2019, דגם שעולה איזה 200 א' שקל. באמת, רחמיי..
  המדינה הזאת ירדה מהפסים בפערים בין עשירים לעניים אבל מה שעצוב שדווקא העשירים הם שעושים רעש וצלצולים בהפגנה הערב כי יש להם כסף וזמן פנוי. מי שבאמת מובטל בשכר נמוך לא יהיה שם. יהיו בעלי מכוני כושר שמצטלמים בשגרה ברכבי פאר, במסעדות יוקרה, בטיולים יקרים לחו"ל, מזמינים תוספי תזונה באלפי שקלים לעצמם ומסיבות בריכה בשכונות פאר. אוי איזה מסכנים כולכם.
  אם אני בממשלה היום, אני מוריד את כל הפנסיות התקציביות עד לתקרה של השכר הממוצע במשק ומתחיל להוריד את השאלטר על חגיגת אכלו-לנו-שתו-לנו של העשירונים העליונים במדינה והפגנות הסרק שלהם.

 3. שרונה אמר/ה

  רמבם חיפה

 4. מילקה אמר/ה

  עושים מאיתנו צחוק, תתעוררו אנשים!!!!!!
  מנפחים את הכמות של הדבקויות בקורונה בכוונה , זה כבר יצא מפרופורציה. מי שבאמת חופר מידע ולא מקבל דברים כמובן מעליהם מתחיל להבין שזה חלק מתוכנית זדונית של ביל גייטס ועשירי עולם אחרים, קונספירציה ברמה עולמית, בין לאומית. לנפח כמות מקרי הדבקות וחומרת המחלה ,על הדרך להשבית חיים שלמים של אנשים ופרנסה של רוב האנשים ואז בסתיו להציע "הצלה" : חיסון נגד קורונה (לקבל על כך רווח מכל מדינות העולם , רווח עצום) אבל לא דיי בכך, החיסון עצמו להחדיר צ'יפ מיקרוסקופי שבעזרתו יהיה אפשר לשלוט ולעקוב אחרי כל צעד, פרנסה, פרטיות אפילו ילודה, בלי שיודיעו לנו מראש ,אגב, כך על הדרך , בתוך חיסון. זאת שערוריה מה שקורה. אנחנו עדר כבשים ממושמעות זה הכל. צריך לקום ולהפגין , לצעוק , להתנגד. אנחנו לא מסוגלים, עסוקים כל אחד בעניינים שלו. קץ לאנושות ?

 5. אסף אמר/ה

  אני חושב שההפקר של האזרחים פשוט מזלזל ממש במגפה. יתרה מזאת: אנשים צוחקים מהמגפה כאילו ביבי ושר הבריאות עובדים על הציבור.
  אז אזרחים יקרים,בבקשה מסכה זה מונע,שמירת מרחק מונע ,נגיעה אחד בשני מסוכנת, דיי לזלזל בחיים שלנו.
  שיהיה רפואה שלמה אמן לכל החולים.
  שבוע טוב ומבורך לכל בני ישראל חי וקיים.

לא ניתן להגיב