גם גן “ניצן” סגור • הילדים והצוות נשלחו לבידוד

קורונה - עדכונים - בתי הספר גני הילדים

הקורונה ממשיכה להתפשט, בקרית ים נסגר גן “ניצן”, לאחר שהתגלו בו מספר חולים מאומתים

גן “ניצן” שבקרית ים נסגר, לאחר שנתגלו בו נשאי קורונה. מנהל המחוז במשרד החינוך, ד”ר סער הראל הורה על סגירת הגן וכל צוות הגן והילדים נשלחו לבידוד.

החקירה האפידמיולוגית של משרד הבריאות עדיין בעיצומה במטרה לברר אם נדבקו אנשים נוספים ששהו בגן.

לאור העליה בהדבקות בקרית ים, פרסם היום 10/7/20, דוד אבן צור, ראש עיריית קרית ים, פניה לתושבים והפציר בהם להקפיד על הנחיות משרד הבריאות:

“תושבים יקרים ביממה האחרונה נרשמה עליה במספר החולים בעיר ונכון לשעה זו כך נראית תמונת מצב הקורונה בקריית-ים 10/07/2020
14 חולים מאומתים.
26 חולים שהחלימו – הבריאו.
87 מבודדי בית.
המאבק בקורונה נמצא בידיו של כל אחד ואחת מאיתנו – אנא הישמעו להנחיות משרד הבריאות והקפידו עליהן!”

עוד הוסיף ראש העיר:

“השבוע לא אכביר במילים. חברים יקרים בשבוע האחרון הרימה מגפת הקורונה ראש בכל רחבי המדינה וביממה האחרונה גם אצלנו בקריית ים. למגיפה הזו יש השפעה בריאותית מסוכנת אבל גם השפעה כלכלית חמורה ומדאיגה. הקורונה פוגעת בכולם, לכן האחריות גם היא של כולם ושל כולנו. אין פה שאלה של אכיפה או דוחות אלא לקיחת אחריות כל אחד על עצמו וסביבתו הקרובה. הקורונה אינה מבחינה בין מי שעטה מסכה למי שלא, היא פוגעת בכולם ומי שלא ייחלה עלול למצוא את עצמו בסגר, בלי תעסוקה ובלי פרנסה. יש רק דרך אחת למנוע את זה והיא לשמור ולהקפיד על הנחיות משרד הבריאות, לא לזלזל, לא להגיד – לי זה לא יקרה ולזכור שכל זלזול כזה מסכן לא רק את אלה שאינם מקפידים אלא את כל מי שסביבם. מי שנוהג כך פשוט לא אוהב את הילדים שלו, לא אוהב את את סבא וסבתא, לא אוהב את השכנים ולא אוהב את החברים, פשוט כך! העירייה ערוכה לתת מענה לכל מצב אבל הכלי החשוב ביותר במערכה הזו הוא שיתוף הפעולה וההתגייסות של כולם. תזכרו שרק ואך ורק – ביחד נוכל לנצח! שבת של שלום וברכה ובריאות שתיהיה לכולנו אמן!”

חולי קורונה בחיפה – כתבות אחרונות

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.