ד”ר דליה קסנר, המנהלת החדשה של קריית בריאות זבולון

ד”ר דליה קסנר, נבחרה לנהל את קריית בריאות זבולון של כללית עם פרישתו לגמלאות של ד”ר סעדי, מנהל המרכז היוצא

ד”ר דליה קסנר, אשר ניהלה את קריית בריאות זבולון כ-8 שנים שבה בימים אלה לנהל את המרכז הרפואי הגדול של כללית, לאחר שד”ר עבד סעדי, אשר ניהל את זבולון בעשור האחרון יצא לגמלאות.

ד”ר קסנר, נשואה, אם לארבעה וסבתא לארבעה. בוגרת רפואה בטכניון, שם גם התמחתה ברפואת המשפחה במסגרת המחלקה לרפואת המשפחה, שהיה אז מסלול התמחות חדש ופורץ דרך.

כתושבת גילון שבגוש שגב, החלה כרופאת משפחה במרפאות כללית באזור בישובים יהודים ובדואים. בהמשך, נשאה במהלך השנים בתפקידי ניהול משמעותיים: תחילה ניהלה את שלוחת היחידה להמשך טיפול של כללית בגליל המערבי שהינה שירות ייחודי שבו צוות רב מקצועי מלווה חולים המרותקים לביתם, כולל מונשמים ונכים קשים, במקום שהייה ממושכת בבתי חולים ובמוסדות. כמו כן, הובילה שם את הקמת שירות הוספיס בית של כללית לחולים סופניים.

בשנת 2011 מונתה כמנהלת קריית בריאות זבולון וניהלה את המרכז הגדול שמרכז את מיטב המומחים, מרביתם משולבים עם בתי חולים, תחת קורת גג אחת, כולל חדרי ניתוח, בדיקות פולשניות וניתוחים המבוצעים בדרך כלל בבית חולים בקהילה. כמו גם מיון קהילתי גדול החוסך הגעה לחדרי המיון בחיפה.

ד”ר קסנר:

כרופאת משפחה אני שואפת להביא לניהול של המרכז הגדול לרפואה יועצת, שבו עשרות אנשי צוות ממגוון מקצועות ותת התמחויות אשר משרתים 370,000 מטופלים בשנה, את הראיה הכוללנית של המטופל ואת יכולת האינטגרציה בין תחומים שונים, בדגש על חיזוק הקשר בין הרפואה הראשונית ליועצים במרכז, ברצף טיפולי החיוני לבריאות המטופלים. בנוסף, במרכז שירותים ייחודיים לקהילה, חדרי ניתוח ומחלקה אונקולוגית, המאפשרים שירות זמין ואיכותי קרוב לבית ללא צורך באשפוז מיותר.


במהלך 9 השנים האחרונות היא מנהלת את היחידה לניהול סיכונים במחוז ותרמה מאד להתפתחותה, תוך הגברת מודעות צוותים להיבטים של בטיחות ואיכות הטיפול. במקביל לתפקידה החדש – ישן כמנהלת זבולון תמשיך ד”ר קסנר לנהל גם את היחידה.

ד”ר קסנר ביקשה להודות לד”ר סעדי, על שהוא מעביר לניהולה מרכז רפואי מעולה, עם צוות איכותי ותוצאות מרשימות במדדים שונים וציינה כי האתגר בניהול זבולון גדול במיוחד בימי קורונה במקביל לתפקידי הניהול מקפידה ד”ר קסנר, להיות מחוברת לשטח כרופאת משפחה במרפאה העצמאית שלה מטעם כללית בכרמיאל.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. צאלה אמר/ה

    בהצלחה דוקטור קסנר
    רופאה איכותית מקצועית ובו זמנית רגישה לפרט
    מכל הלב.בהצלחה

  2. . רבקה צפיר אמר/ה

    בהצלחה לדר. קסנר- רופאה משכמה ומעלה. אין לי ספק שמרפאת זבולון והמטופלים מרוויחים .