כל אנשי הצוות של הגנים הוכנסו לבידוד • נחשפו לקורונה במהלך קורס במד״א

צוותי הגני והצהרונים בקריית מוצקין נחשפו לאשת צוות חינוכי, אשר מאומתת לקורונה והייתה ביחד אתם בקורס הדרכה של מד״א

מעיריית קריית מוצקין נמסר לחיפה:
הודעה חשובה להורי ילדי הגנים של הקיץ וצהרוני הגנים בקרית מוצקין. בהוראת משרד הבריאות כל אנשי הצוות של גני הילדים של הקיץ והצהרונים הוכנסו לבידוד (לא כולל גני חינוך מיוחד).

הסיבה להחלטת משרד הבריאות נעוצה בכך שהצוותים נחשפו לאשת צוות חינוכי, אשר מאומתת קורונה, במהלך קורס הדרכה של מגן דוד אדום.

מחר נעדכן לגבי המשך הפעילות בשבוע הבא. ההחלטה בנושא הועברה מאת משרד הבריאות. נמשיך ונעדכן.

עוד נמסר מעיריית קריית מוצקין: ״כל התחושות מובנות וכולנו הורים שרוצים שהילדים נמצאים במסגרות. אנו נמצאים בעיצומו של משבר בריאותי בינלאומי מהגדולים שידעה האנושות. גורמי המקצוע במשרד הבריאות מחמירים נהלים בימים אלו על מנת לנסות לבודד ככל הניתן התפרצויות מאסיביות של מחלת הקורונה. יש כאלו שמצדיקים את הכניסה לבידוד של אנשי הצוות ושצעד זה נועד לשמור על בריאות הילדים. מבלי להכנס לפרטים מה מוצדק ומה לא, חשוב לנו לשתף אתכם שאנחנו יודעים שזה לא פשוט לכולנו. אנחנו באמת נעשה הכל על מנת לשמור על הבריאות של הילדים שלנו. משרד הבריאות לא הותיר לנו מקום לשיקול דעת כשקיבל את ההחלטה. בהזדמנות זו אנו מבקשים מכולם לשמור על ההנחיות, עדיין לא כולם עוטים מסיכות וחייבים לשמור על מרחקים ולהקפיד על הגיינה. זו תקופה לא פשוטה לכולם, נעבור אותה ביחד ונצא מחוזקים. כולנו כאן האחד בשביל השני לאף אחד אין מטרה שונה. כולנו רוצים להיות בריאים. עוד צפויים לכלל אזרחי המדינה אתגרים רבים בהקשר זה. רק ביחד ננצח״.

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. אורי+שרון אמר/ה

    טוב היה אם היה מצויינים בידיעה: תאריך, שעה ומקום ההדרכה, שהרי ידוע שבמד״א חיפה מתקיימות הדרכות. האם ההדרכה הנ״ל הייתה במד״א חיפה או בקריית מוצקין?

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.