רישמית • ברק בכר הוא מאמנה החדש של מכבי חיפה

מאמן חדש, כבר היום

בהמשך להודעתו של מר יעקב שחר נשיא מועדון הכדורגל “מכבי חיפה” שהודיע רשמית הבוקר רביעי 8/7/20, על מינויו של ברק בכר למאמן הקבוצה, יש לציין כי מאמנה החדש של מכבי חיפה כבר היום יחל בעבודתו לקראת עונת המשחקים הבאה לשנת 2020/2021.
בתוך כך, המאמן ברק בכר חתם על חוזה קצר ומונה לעונת משחקים אחת בלבד עם אופציה לשנתיים נוספות.

לזכות באליפות

כאמור, ברק בכר יחליף על הקווים את מרקו בלבול שקיבל הודעה רישמית על עזיבתו את המועדון. בתוך כך, יש לציין כי ברק בכר יביא עימו לחיפה גם את הצוות שהוביל ועבד עימו ביחד בקבוצת הפועל באר שבע שנלווה אליו למועדון. לברק בכר תהיה מטרה אחת חשובה והיא פשוט לזכות באליפות חיפאית בה לא זכתה קבוצת מכבי חיפה ב-10 השנים האחרונות, כשרק זכתה הקבוצה בתקופה זאת רק בגביע המדינה בכדורגל. 

ברק בכר

ברק בכר, בן 40, נולד וגדל במושב צרופה הסמוכה לחיפה, החל לשחק כדורגל כנער צעיר בן 14 במועדון הכדורגל של נווה יוסף בעיר חיפה. עם השנים התחיל את הקריירה שלו כמאמן בקריית שמונה ומשם המשיך לקבל גם את שרביט האימון כשעם המשחקים זכתה קריית שמונה גם בגביע המדינה. מקריית שמונה עבר בכר לבירת הנגב שם אימן את קבוצת הפועל באר שבע, שם זכה איתה באליפות היסטורית לאחר 40 שנה של בצורת באליפויות.

ברק בכר, מאמנה החדש של מכבי חיפה, אמר לחי פה:

זהו רגע שמח, החיבור שלי עם המועדון הוא מגיל צעיר וזה מקום מיוחד עבורי. מודה על האמון, מצפה להתחיל ולעבוד ויותר מכל להיפגש עם הקהל הירוק בסמי עופר”.

אתר החדשות חי פה וצוות מדור הספורט מאחל לברק בכר הצלחה בתפקידו החדש כמאמן מועדון הכדורגל של מכבי חיפה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.