11 דיירים פונו מבית אבות • 6 נמצאו חיובים לקורונה

11 דיירים מבית האבות בן יהודה בקרית ביאליק, פונו לבתי חולים בחיפה, ביום שני ה-6/7/20 בלילה והבוקר, 7/7/20.

לחי פה נודע כי 11 מהדיירים, המתגוררים בבית האבות, חשו ברע ופונו לבתי חולים בחיפה.
10 דיירם פונו לבית החולים רמב"ם בחיפה
דייר אחד פונה לבית החולים בני ציון בחיפה.
בבדיקות קורונה שנערכה בבית החולים רמב"ם נמצא כי שישה מהדיירים חיוביים לקורונה.

לצערנו, דיירת אחת נפטרה בבית החולים רמב"ם, ככל הנראה ללא קשר לקורונה.מבית החולים רמב"ם בחיפה נמסר לחי פה – חדשות חיפה:

מבית האבות בן יהודה בקריית ביאליק פונו אתמול בלילה והבוקר 9 דיירים שהרגישו שלא בטוב. בבדיקות קורונה נמצא כי 6 מהם חיוביים לקורונה והם אושפזו במחלקת קורונה.
כולם נכון לעכשיו במצב טוב.

נכון להיום מאושפזים ברמב"ם כ-21 חולי קורונה.

מבית האבות בן יהודה בקריית ביאליק נמסר לחי פֹּה – חדשות חיפה:

בבית האבות בן יהודה בקרית ביאליק אובחנו 5 דיירים ממחלקת תשושי נפש גלבוע בקורונה והם מטופלים בבית החולים רמב״ם בחיפה. אנו שומרים על קשר רציף עם משפחותיהם.
המקרה הראשון מזה ארבעה חודשים התגלה אתמול בלילה, לאחר פינוי של דייר בגיל 80+ עם חום לבדיקות בבית החולים כרמל. לאחר שאובחן שם כחולה קורונה, הוא הועבר לטיפול בבית החולים רמב"ם בחיפה. עוד בטרם קיבלנו את המידע הזמנו בדיקות יזומות לכלל דיירי המחלקה בהן נמצאו עוד 4 דיירים עם תסמיני חום. אלה הועברו ישירות לביה"ח רמב"ם, שם אובחנו כחולי קורונה. יצויין שזהו סבב שלישי של בדיקות בגל הקורונה האחרון שאנחנו מזמינים, כאשר שני הסבבים הראשונים נמצאו נקיים לחלוטין.
בעקבות ממצאים אלה, דיווחנו ביוזמתנו לחמ"ל קורונה בראשות פרופ' נמרוד מימון כי אנו מבקשים בדיקות מיידיות לקורונה לכלל 169 הדיירים ו-147 אנשי הצוות של בית האבות. בדיקות אלה נערכו היום ע"י אנשי מד"א, ואנו מחכים לתוצאות. בינתיים כל בית האבות נכנס לבידוד, וקיימת הפרדה מוחלטת בין המחלקות ואנשי הצוות. כפי שהקפדנו עד כה, כל אנשי הצוות שלנו במיגון מלא, כנדרש ע"פ הנחיות משרד הבריאות.
לצערנו, המידע אודות הדיירים שלנו בבית החולים לא נמסר אלינו ישירות אלא דרך הגריאטר המחוזי, בשל נהלים פנימיים של משרד הבריאות. בינתיים, אנשי הצוות ממשיכים לטפל באופן מסור ומקצועי בכל דייר, בהתאם לפרוטוקול הטיפול הפרטני שלו ובפיקוח רפואי צמוד. עדכון על מצב הדיירים נמסר באופן רציף ושוטף לרופא ולגריאטר המחוזי, וכן לחמל קורונה בניהול פרופ' נמרוד מימון.

חולי קורונה בחיפה – כתבות אחרונות

2 תגובות
  1. דן אמר/ה

    עובדי מחלקת נכות בביטוח הלאומי סיניף חיפה ניכנסו לבידוד עקב חולה מאומתת מיצבת העובדים

  2. רפי חסון אמר/ה

    טוב מאוד שפונו מבית האבות.וזאת למען הגינה נכונה.יישר כוח לצוותים הפועלים.

לא ניתן להגיב