נהג משאית איבד את הבלמים

נהג משאית גרר איבד בלמים והתנגש ברכב כיבוי והצלה

נהג משאית גרר איבד בלמים בירידות מהר הכרמל לנשר ופגע ברכב כיבוי והצלה. צומת יגור חסום לתנועה. כוחות ביטחון והצלה בשטח. פרטים נוספים בהמשך ….

תאונה (צילום: אסף חן)
תאונה (צילום: אסף חן)
תאונה (צילום: אסף חן)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

9 תגובות
 1. צבי נתיב אמר/ה

  לזה קוראים: “אופס” !!!

 2. רון אמר/ה

  לפי התמונות נראה כמו הצומת הסמוכה לאולמי הינומה ולא מחלף יגור
  תוכלו לוודא את המיקום?

 3. שמשון אמר/ה

  האחריות על הנהג.לא בדק את תקינות הרכב.עונש מוות ביסורים.

 4. רוזמרי אמר/ה

  נכון זה בנשר לא בצומת יגור

 5. איציק אמר/ה

  רק הנהג ? אני מכיר עוד כמה שלא רק איבדו את הבלמים אלא גם ירדו מהפסים.

 6. לייבלה אמר/ה

  מיקרה צפויי מראש כנהג זה למעלה מחמישים שנה אני קובע נחרצות שנהגי המשאיות והסמי טריילרים מיתנהלים מעל לחוק מיתפאעים אוכפים בצורה מסוכנת אור אדום לעיתים קרובות זאת תיאוריה טריילרים עמוסים לעייפה לעיתים בחמישה עד עשרה טון מהמותר רק היום בכביש 58 ניתנו עלצכך מיספר דוחותת תחזוקה לקוייה צמיגים בלויים בריחות אויר ומה לא והנה פתרון המישואה תאונות רבות עקב איבוד בלמים וחוסר שליטה

 7. פארוק אמר/ה

  כל החברות שעוסקת בתחבורה מזלזלות בתקינות הרכב אם זה מוניות משאיות אוטובוסים וגם ברכבות היו כמה מקרים מפחידים זה ישראל אחרי כל מה שהמדינה הזאת עברה אולי בגלל פשוט לא מכבדים חיי אדם

 8. גילי אמר/ה

  נמאס מחברות המשאיות האלה החלאות שלא בודקים תקינות הרכב שהנהגים שלהם לא אחראיים. ואגב זו צומת נשר בירידה מהאוניברסיטה בדיוק אותה צומת שלפני חודשים ירד נהג משאית מסומם שם ונכנס לתאונה נוראה גם. אם לא יתחילו לשפוט לחומרה והמשטרה שתעמיק לבדוק תקינות רכבים בכבישים זה אסון לאומי המשאיות האלה. זה לא מוות זה רצח.

 9. לייבלה אמר/ה

  ישנה בעיה רבים מהנהגים שלא עובדים תחת חברה מסודרת עם קציני בטיחות וישנם לא מעטים כנראה אינם ראויים לנהיגה עקב בעיות אישיות מורכבות!!והמבין יבין!!דוגמא מצויינת!לפני מיספר ימים צוות של מתנא עצר משאית כאשר הנהג וחברו עישנו נרגילה תוך כדי נהיגה !אגב חומר למחשבה!!!נהג משאית וכל רכב כבד חייב לעבור מיבדקים כל שנה על מנת ליבדוק את כשירותו!!ושוב אין להכליל אך הרושם מאוד עגום וכל זאת ממראה עיניים כמישתמש כחמישה עשורים בדרך כאשר לאחרונה הנושא החמיר!!

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.