לוינשטיין מגיע לחיפה • שת”פ עם כללית

ביקור הנהלת בית לוינשטיין בכללית מחוז חיפה וג"מ (צילום: כללית)

שיתוף פעולה פורץ דרך בין כללית חיפה וגליל מערבי והמרכז הרפואי לשיקום – לוינשטיין

הנהלות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי והמרכז הרפואי לשיקום – לוינשטיין, מקבוצת כללית סיכמו על הפעלת תוכנית ראשונה מסוגה של שיקום בקהילה במסגרתה ישתלבו מומחי השיקום של לוינשטיין.

ביקור הנהלת בית לוינשטיין בכללית מחוז חיפה וג"מ  (צילום: כללית)
ביקור הנהלת בית לוינשטיין בכללית מחוז חיפה וג”מ (צילום: כללית)

מעטפת טיפול משודרגת

הזקוקים לשיקום שהם מבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, עתידים לקבל מעטפת טיפול משודרגת במיוחד עם הפעלת תוכנית שיתוף פעולה פורצת דרך, עליה סיכמו הנהלות מחוז חיפה וגליל מערבי והמרכז הרפואי לשיקום – לוינשטיין בישיבה שנערכה בבניין הנהלת כללית בחיפה. במפגש השתתפו ד”ר חגי אמיר – מנהל המרכז הרפואי לשיקום – לוינשטיין והצוות הבכיר במרכז השיקום ורונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ונציגי הנהלת המחוז.

טובי אנשי המקצוע בתחום

שיתוף הפעולה יכלול הגעת אנשי מקצוע מלוינשטיין ומרכזי השיקום של כללית בחיפה ומכון השיקום הנוירולוגי בקריית ביאליק, הכשרות לאנשי המקצוע בקהילה, ימי עיון משותפים, ייעוץ מרחוק ועוד.

כללית בחיפה (צילום: דוברות הכללית)
כללית בחיפה (צילום: דוברות הכללית)

בפני האורחים שהגיעו מהמרכז הרפואי לשיקום – לוינשטיין הוצגה פעילות עניפה של שיקום הנערכת במחוז, כמו: שיקום אינטנסיבי בבתיהם של מטופלים, במסגרת המשך טיפול ומעקב, במכון השיקום הנוירולוגי בקריית ביאליק וכן במכוני הפיזיותרפיה ברחבי המחוז.
ד”ר חגי אמיר הציג את הפעילות הייחודית במרכז הרפואי, בדגש על תפיסת שיקום רב תחומית ורב מקצועית הכוללת התייחסות להיבטים גופניים, נפשיים וחברתיים כאחד.

סיור במכונים החדשים

לאחר דיון מעמיק, יצאו האורחים מרעננה לסיור במכון הפיזיותרפיה ב’לין’ ובמכון שיקום חדש שהקימה כללית בגרנד קניון ויכלול פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק וקלינאות תקשורת. מתכונת שתאומץ גם ב’לין’ לאחר שחלקו יתפנה, תודות למעבר של חלק מהמטפלים למכון החדש. הם התרשמו מההשקעה הרבה של המחוז בשירותי השיקום למבוטחיה באיזור ומרמתם הגבוהה של אנשי המקצוע.

ייחודה של קופ”ח כללית

מתכונת כזו, הדגישו הדוברים, מתאפשרת תודות לייחודה של כללית כקופת החולים היחידה אשר מפעילה גם מערך גדול של רפואת קהילה וגם רשת בתי חולים משלה, בהם המרכז הרפואי לשיקום – לוינשטיין, שהינו שם דבר בתחום השיקום. תודות לשילוב זה ניתן יהיה להעניק למבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי המשכיות טיפול, ומעטפת שיקום כשהם מלווים במיטב המומחים במרכז הרפואי ובקהילה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. אבי אמר/ה

    מישהוא יכול הסביר מה ערכה של מסיכת פנים אם המרחק בין האנשים לא נישמר ? בכל התמונות, ובחנויות, תושבים עם מסיכות פנים מצטופפים, וזו ברכה לבטלה…