מצבור חומרי נפץ ואמצעי לחימה נוספים התגלה בשכונת חליסה בחיפה

מצבור אמצעי לחימה התגלה בשכונת חליסה בחיפה (צילום: משטרת ישראל)

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה – חדשות חיפה

המשטרה חשפה הערב בפעילות יזומה בחיפה, מצבור גדול של פריטי אמל”ח סמוך לשכונת חליסה בעיר

במסגרת האכיפה הממוקדת של משטרת ישראל בתחום האמל”ח, למען שלום הציבור ובטחונו, ערכו בלשי תחנת חיפה פעילות יזומה סמוך לשכונת חליסה בעיר במסגרתה חשפו בתוך מבנה במקום מצבור גדול של אמצעי לחימה ותחמושת לרבות, נפצים חשמליים, חומר נפץ הודף למרגמות, כדורי תחמושת ופצצות תאורה.

אמצעי הלחימה נבדקו בשטח על ידי חבלן והם יועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי.

מדובר בפעילות יזומה המצטרפת לשורה ארוכה של חשיפות ותפיסות אמצי לחימה, במטרה לצמצם את נגישותם לידיים פליליות ואחרות, כאשר מתחילת השנה תפסה המשטרה בתחומי מחוז חוף בלבד כ-500 פריטי אמל”ח, נעצרו מעל 150 חשודים והוגשו עשרות כתבי אישום בעבירות ירי ואמל”ח.

משטרת ישראל תמשיך לפעול כל העת נגד השימוש בנשק הלא חוקי על מנת לשמור על שלומם ובטחונם של האזרחים

מצבור אמצעי לחימה התגלה בשכונת חליסה בחיפה (צילום: משטרת ישראל)
מצבור אמצעי לחימה התגלה בשכונת חליסה בחיפה (צילום: משטרת ישראל)

הגיבו כאן לכתבה

5 תגובות
 1. Jenny אמר/ה

  חבל שחיפה השמרנית, השקטה, היפה והנקיה מבחינת שמירה על החוק, “נדבקה” לא עלינו מהרוחות החדשות המנשבות בדור הזה במקומותינו. אל תמהרי חיפה לחכות דוגמאות רעות אלו. אל תמהרי לחשוב עם רוחות רעות אלו ומשנות את אופייך המקורי התמים. תושבת העיר לשעבר מלפני שנים.

 2. עוז ישראל לישראלים אמר/ה

  אין כל סוד ששכונת חליסה ידועה כמוקד של פשע, בה גדלו לא מעט בעלי עבר פלילי, שחלקם ישב בבתי סוהר וחלקם אף השתחרר מתוך חוסר ראיות על פעילויותיהם. בשכונת חליסה גדל גם הרוצח הנפשע שרצח את גיא כפרי ז”ל על גשר רושמיה, מתוך שנאה תהומית כלפי יהודים וישראלים כאחד. באותו היום הירצחו של גיא כפרי הי”ד, אותו רוצח ניסה אף לרצוח רב שעבר במקרה לידו ברחוב העצמאות. את אותו רוצח נתעב היו צריכים להכניס אל תוך בור מי שופכין עם ללא כל אפשרות לראות את אור היום, עד יום מותו ! כך צריך להתנהג ולהתנהל כנג חיות אדם שקוטפות טת חייהם של חפים מפשע שהם בני הארץ שלנו ! אלאל שהבעיה העיקרית שלנו שאנחנו מנסים להוכיח לעולם עד כמה שאנחנו מדינה אנושית שבינתיים את מנהיגיה זה מעניין יותר, וחיי האדם הם הפקר, כך שניתן להמשיך ולרצוח, לגנוב, להבריח סמים ועוד….. ומבלי שהמנהיגות תתעורר משנתה ותתחיל לשנותצ את חוקי המדינה, שרק מוכיחים לעולם הפשע והשנאה עד חולשת המנהיגות ! אנחנו צריכים כאן מנהיד עם בייצים שניתן לבטוח בו בלבד, ולצערי אין בנמצא שכזה !!!!

 3. דני אמר/ה

  נפצים פצצות תאורה
  לא נראה פלילי או פח”א
  יותר כמו תחמושת לאוהדי כדורגל….

 4. רני הגבוה אמר/ה

  ממה שרואים ולא נכנס לפרטים…ניתן לייצר מטעני חבלה…ממש תחמושת ל”אוהדי כדורגל” ?!!
  חייבים לבצע ניקיון יסודי מכול אותם גורמי פשע וטרור אשר התמקדו בחיפה.

 5. שמשון אמר/ה

  יום אחד שכונת חליסה תתפוצץ יחד עם כל התושבים.מכל אמצעי הלחימה והתחמושת שיש בה.איפה חברי הכנסת הערבים שיכנסו לשכונה ויעברו בית בית יחד עם המשטרה ויגלו עוד כלי מלחמה.בסוף הכל יתפוצץ לתושבים בפנים.זה רק עניין של זמן.לכן יש מלא חיסולים בחיפה של ערבים.הבסיס הצבאי שלהם זה חליסה.אולי עוד כמה שנים השכונה תסווג לבסיס חייל צבאי.

הגיבו כאן לכתבה