המשטרה מזהירה בנוגע לפייק ניוז ברשת בכל הנוגע לדירת פדופילים בחיפה

בהמשך לאירוע החשד לפגיעה מינית בקטינה בחיפה, ע”י אדם זר, החלו להסתובב ברשת פרסומים שגויים וכוזבים על דירת פדופילים ופרסומים נוספים אשר יוצרים בהלה בקרב הציבור ובמיוחד בקרב ההורים. המשטרה הוציאה הודעה בה היא מכחישה את הפרסום השגוי ברשת הנוגע לאירוע התקיפה בעיר.

מהמשטרה נמסר לחי פה:

בשעות האחרונות אנו עדים לפרסומים חסרי שחר ברשת, מטעם גורמים לא מוסמכים, הנוגעים לחקירה בתחנת חיפה שעניינה חשד לפגיעה מינית של קטינה בעיר.

בתוך כך, נבהיר כי בניגוד לאותם פרסומים, אין כל מידע או חקיֹרה הנוגעת לדירת פדופילים בעיר וכיו’
לפיכך, משטרת ישראל קוראת לציבור שלא לתת יד לשרשור פרסומים אלה או אחרים, שאין בהם אלא זריעת פאניקה מיותרת בציבור.

הגיבו כאן לכתבה

12 תגובות
 1. שמשון אמר/ה

  המשטרה מזהירה??יש בכלל משטרה?אני טלפנתי למשטרה בגלל שאיזה סיני/יפני צילם לי את דלת הבית.בא שוטר,בדק(בכאילו)את אותו אחד ושחרר אותו.שאלתי את השוטר מי הבן אדם?אמר לי השוטר:הכל בסדר איתו.אמרתי,בכל אופן,הוא צילם לי את דלת הכניסה לבית,ומה אתם חושבים שהשוטר אמר לי?אדוני,אני לא חייב לך הסבר!!!חוצפה,זה לא משטרה.זה יותר גרוע מארגון פשיעה.ולכן,אין להאמין למשטרה כלל.יש מלא סוטים ואנסים והמשטרה לא עושה כלום.

 2. שם משתמש אמר/ה

  מה שוב אותו מגיב נגד המשטרה עם סיפורים מוזרים שכותב בלי רווחים?

 3. מירב אמר/ה

  תגובת המשטרה הייתה צריכה להיות-
  בדקנו את תלונות התושבים
  במקום-
  המשטרה לא חקרה את תלונות התושבים ולא את דירת הפדופילים

 4. דין+דין אמר/ה

  המשטרה היא פונקציה של הממשל.הגדילו תקציבים תכשירו כוח אדם מיומן ותטפלו בכל הפניות של האזרחים .כיום 90 אחוז מהפניות הן תלונה ללא מתלונן.מה שגורם לאזרח לחשוב כי אין מי שיאזין לו ויטפל בו.

 5. א.א.חיפה אמר/ה

  תן לבן אדם ןהגיב. כל אחד היה נכנס לחרדה ברגע שתופס אדם מצלם את ביתו.מאוד מוזר משהו מצלם את הדלת שלו..גם אם האדם כתב לא הכי ברור, מדוע לצחוק.הכל בכאב מביע. מדוע באמת המשטרה מרגיעה אותו מגיע לו שקיפות.אם זה מחבל בחקירה. לפחות אומרים חוקרים אסור לדווח. אבל אנחנו ניהיה בקשר. אבל ככה לנפנף.בבית שלי פרצו בלילה. אמרתי לבעלי אזמין משטרה. בעלי ממש לא מאמין והוטח להם אמר” סתם תחכי להם לא יצא כלום” כך היה, חכינו שעברו על כל שטח מקום הגנבה אם השאירו טביעות אצבע. עד היום לא קבלתי כל תגובה מהם.אז איך אפשר לבטוח בהם. כאילו חבל על הסמן. אנחנו נבדוק לבד

 6. avino אמר/ה

  זאת משטרה ועוד איזה. מי אתה שתבקש מענה, השוטר לא חייב לך הסבר, מספיק שבדק את האיש, ציין בדו”ח פעולה . ענה לך מצויין, אם נראה לך לא תקין במענה, כבודו, מוזמן לצחנת משטרה קרובה, להגיש תלונה מסודרת, ו/או לפנות לקצין תלונות הציבור.

 7. avino אמר/ה

  כמובן….ל ת ח נ ת מ ש ט ר ה !

 8. מיכאל אמר/ה

  כמה זילזול ! צודק .

 9. מיכאל אמר/ה

  כתבת נכון בהתחלה . ואז תקנת ? גועל נפש .

 10. מיכאל אמר/ה

  אי אפשר לבטוח בהם כולם בני אדם עם צרכים מיוחדים . השאלה אם בכלל לפנות אליהם ? סתם
  מקצוע שצריך לעבור ריענון מהיסוד ! כשדבר ראשון להעיף את כולם הביתה ולגייס חדשים ורק עם תעודות בגרות ומעלה !

 11. מיכאל אמר/ה

  אי אפשר לבטוח בהם כולם בני אדם עם צרכים מיוחדים . השאלה אם בכלל לפנות אליהם ? סתם
  מקצוע שצריך לעבור ריענון מהיסוד ! כשדבר ראשון להעיף את כולם הביתה ולגייס חדשים ורק עם תעודות בגרות ומעלה !

 12. שמשון אמר/ה

  AVINO מלכנו,שלח רפואה שלמה לכל חולי עמך ישראל.אין משטרה ולא תהיה משטרה.אולי אתה שוטר או אחד מבני משפחתך,אבל שוטר שעונה לאזרח בצורה כזו,לא ראוי להיות שוטר.אולי מנקה רחובות..אולי…שיהיה לך יום מוצלח.

הגיבו כאן לכתבה