רכב עלה באש ברחוב גוט לוין בחיפה

רכב עלה באש ברחוב גוט לוין בחיפה (צילום: כבאות והצלה)

מכבאות והצלה נמסר לחי פה – חדשות חיפה:

בשעה 15:56 התקבלה במוקד 102 קריאה על שריפת רכב ברחוב גוט לוין בחיפה.
בהגעת הצוותים בפיקודו של רשף ברק סילם, הרכב בער כלפיד בחניון מקורה מתחת למבנה מגורים, כשעשן סמיך מיתמר לכיוון המבנה.
מפקד האירוע מיד הורה על הסתגרות הדיירים בדירותיהם, בזמן שלוחמי האש כיבו את הבעירה. כעת מבצעים סריקות בדירות, על מנת לוודא שאין נפגעי שאיפת עשן.

הגיבו כאן לכתבה

7 תגובות
 1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

  כל הכבוד ללוחמי האש על עבודתכם המסורה.

 2. אלי אמר/ה

  מעניין שאתמול בלילה עלה באש רכב בשכונת צור שלום בק. ביאליק. מכבי אש כבוי את הרכב . אחות אשתי נפגעה משאיפת עשן שנכנס לחדר השינה שלה והזעיקה אותנו. שם הכבאים לא בדקו באם יש נפגעי שאיפת עשן.

 3. איה בגדדי אמר/ה

  זה בשכונת רמת ספיר בחיפה

 4. שמשון אמר/ה

  רכב לא נשרף סתם.מישהווץ דאג לשרוף אותו כדי לקבל כסף מהביטוח.בעידן הקורונה קשה למכור רכבים,אנשים זקוקים נואשות לכסף וכשאין ברירה,שורפים את הרכב כדי לתבוע את חברת הביטוח.חסרי שכל..הרי הרכב עמד בחנייה,ממה הרכב יכול להישרף?מהשמש?ברור כשמש שמישהו הצית אותו.בהצלחה למשטרה בתפיסת העבריין.שבוע טוב.

 5. דוד אמר/ה

  רב השריפות, כולל בבתים ודירות קורות עקב בעיית חשמל. זה יכול לקרות גם לרכב. לא צריך להטיל בוץ ורפש על בעל הרכב!

 6. שמואל שטיינר אמר/ה

  רכב שנשרף בקניון כאשר לא מדובר בכשל מכני או חשמלי אלא מדובר בהצתה בזדון, הגם שהוא מבוטח בביטוח מקיף וביטוח צד שלישי אינו מבטיח כי יתקבל השיפוי מחברת הביטוח הן כלפי בעל הרכב שכליו יכולה לעלות טענה של חברת הביטוח כי ההצתה בזדון היא מעשי אישי כלפיו וכי או שהיה מאוים ולא סיפר זאת לחברת הביטוח או שידע כי עלולים לפגוע בו וברכושו, הבעיה השניה היותר מסובכת, הגם שחברת הביטוח תגיע להחלטה כי עליה לשפות את בעל הרכב על נזקיו המבוטחים כי ידו לא היתה במעל והוא לא גרם לנזק בעצמו, אין ביטוח וכיסוי ביטוחי שישפה את הצדדים האחרים שנפגעו (צדי ג’ בשפה המשפטית) שהרי מדובר בהצתה בזדון ולכן על הנפגעים ברכוש ובנפש לפנות לגורם שהצית וגרם לעוולה, וכאמור ברוב המקרים המצית לא נתפס, והגם שהמצית יתפס מדובר בעבריין שאין יכולת להיפרע ממנו

 7. בן דוד ומשפחתו אמר/ה

  כל הכבוד
  זה לא הבית של ראשת העיר?

הגיבו כאן לכתבה