מאסר עולם לאטירסאו אינעלם שרצח את אשתו בחיפה

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר אתמול רביעי 27/5/20 מאסר עולם על אטירסאו אינעלם, שרצח את אשתו סיפראש אינעלם ז”ל בת 36 באמצעות דקירות סכין סמוך לביתה שברחוב אריה לוין בחיפה בחודש יוני 2018 .

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה”ד אורלי רוזנטל-נעמן, עולה כי במשך שנים שררו בין הנאשם לבין אשתו המנוחה יחסים מעורערים, ובחודשים שקדמו לרצח, התגוררה המנוחה עם ארבעת ילדיהם בדירה בבניין ברחוב אריה לוין בחיפה , והנאשם התגורר בעיר לוד.

ביום 10/6/2018 החליט הנאשם לרצוח את המנוחה ובשעות הצהריים,  נסע הנאשם  מלוד לחיפה, בסביבות השעה 17:00  הגיע הנאשם סמוך לבניין כשהוא מצויד בסכין  והמתין למנוחה ברחוב. בעת שהמנוחה חזרה ממקום עבודתה והתקרבה לבניין, התנפל עליה הנאשם ודקר אותה באמצעות הסכין שמונה דקירות והמיתה בכוונה תחילה.

התובעת עו”ד אורלי רוזנטל-נעמן, ממונה וראש צוות בפרקליטות מחוז חיפה-פלילי ואחראית על יחידת הסיוע לנפגעי עבירה, ניהלה את התיק, והתייחסה בטיעוניה לעונש לכך שבמקרה זה יש לגזור על הנאשם עונש של מאסר עולם וכן התייחסה לתופעה של רצח נשים ע”י בני זוגם וביקשה מביהמ”ש להעביר מסר בפסיקת סכום מקסימלי של פיצויים לטובת נפגעי העבירה. 

הרכב השופטים כמאל סעב, יחיאל ליפשיץ וגלית ציגלר, גזרו כאמור מאסר עולם על הנאשם שהורשע בחודש נובמבר האחרון פה אחד ברצח בכוונה תחילה של אשתו המנוחה. בנוסף, פסקו כי הנאשם ישלם פיצויים לנפגעי העבירה בסכום המקסימלי הקבוע בחוק.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

6 תגובות
 1. אני אמר/ה

  מקווה שילמד בכלא מה זה להפעיל כח!
  אנשים קטנים עלובים ופחדנים.

 2. שמשון אמר/ה

  אם הוא לא היה ממוצא אתיופי,לא היה מקבל מאסר עולם.נקודה.פסק הדין היה ברור וידוע לכולם.כנראה שבגדה בו,ולכן חש תסכול.באתיופיה זה מקובל לכן היה צריך להתחשב בו.שלא תבינו לא נכון,רצח אסור בתכלית האיסור,אך העונש חמור.חג שבועות שמח לכל האתיופים החמודים.

 3. ישראלה קריבושה אמר/ה

  שימשון, אתה פסיכופת לא קטן. תפסיק לקשקש ותמצא לעצמך חיים

 4. שמואל אמר/ה

  בתגובה לדבריו של שמשון.
  נסיבות האירוע כבר אינם קשורים, אינם שייכים כאשר אדם נוסע מאה עשרים ק”ם כדי לחכות לאישה בשיחים עם סכין בידו. זאת כוונה תחילה. דמו היה קר לא חם. במה יש להתחשב?

 5. צחוק של חוק אמר/ה

  שמשון הטיעון שלך קלוש,אתה שוכח שבאתיופיה יש גזר דין מוות לרוצחים ולפעמים הם אפילו לא מספיקים להגיע למשפט כי הם נרצחים עוד קודם ע”י אחרים כנקמה.בישראל הוא קיבל מתנה 25 שנה(17 בניכוי שליש)על חשבון משלם המיסים,אוכל,לימודים,תעסוקה,לימודים ,הכל על חשבוננו.אבל את האשה המסכנה האמא לילדים קטנים שהפכו יתומים אף אחד לא יחזיר.הלוואי שיום אחד יחוקקו גם פה חוקים של מוות לרוצחים,כמו בהרבה מדינות אגב מפותחות בעולם.לפחות לרוצחים שרצחו חסרי ישע,נשים,ילדים,קשישים,נכים וכ’ו.ללא ספק זה היה מפחית הרבה מקרי רצח ואלימות

 6. אריה לייב אמר/ה

  לא מעניין מה מקובל באטיופיה מדינת עולם שלשי עם מנהגי עלי באבא מי שירים יד או ירצח או כל אלימות דינו בסעודיה מות כאן מרחמים מאסר עולם ואגב לא משנה מאיין המוצא דינו אחד

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.